reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
a ja laski akurat tłuszczem się nie martwię, bo jak człowiek się zawzie to i go można zlikwidować, ale ja mam żylaki i tylko chirurgia i to nie wszystko można, aż ryczeć się chce, bo te małe pajączki to mam na łydkach i widać jak siniaki i nawet nie wiem jak się ubierać latem, a kiedyś miałam takie ładne nogi, a teraz dopa, nawet szpilek nie włożę bo stopy mam jak 80letnia babcia.
 
a ja laski akurat tłuszczem się nie martwię, bo jak człowiek się zawzie to i go można zlikwidować, ale ja mam żylaki i tylko chirurgia i to nie wszystko można, aż ryczeć się chce, bo te małe pajączki to mam na łydkach i widać jak siniaki i nawet nie wiem jak się ubierać latem, a kiedyś miałam takie ładne nogi, a teraz dopa, nawet szpilek nie włożę bo stopy mam jak 80letnia babcia.

O to widzę że nie tylko ja mam problem z naczynkami :wściekła/y:
Całe nogi mam w pajączkach po ciąży. A na lewej nodze za kolanem, żylak :-(
Muszę się wybrać do jakiegoś lekarza ale nie wiem do jakiego. A siniaki to tak mi się szybko robią że szok. Wystarczy że klęknę to już mam siniaki na kolanach. Generalnie ciągle mam siniaki bo co chwilę w coś się uderzam. Wystarczy lekko i już są :wściekła/y:
 
u nas podobnie z siniakami, ale zaczęło sie już w ciąży :-( wyglądałam normalnie jakbym maltretowana była bo oczywiście co chwila o coś zawadziłam nogą, czy ręką...ehhh..

aniawa ja mam tak samo :-) mówie sobie ograniczam, ograniczam, ograniczam i nagle nie wiadomo jak to sie dzieje patrze i widze przed sobą puste opakowanie po czekoladzie. Normalnie jakieś czary :rofl:
 
oj bo te slodycze tak głośno wołaja jak juz w domu są, że nie da się ich nie zjeść:) co do siniakow to mam tak samo. Coraz to nowe na nogach mam i nawet nie wiem z jakiego powodu sie ich tak duzo robi...
 
Wydaje mi się,że na te siniaki to może pomógłby Rutinoscorbin,bo uszczelnia naczynia krwionośne...ale nie jestem pewna,tak tylko kombinuję...;-)
 
reklama
ja biorę detralex i mi pomaga, ale jak karmiłam piersią to nie brałam i miała ciągle nowe, ja na 26go jadę usuwać, nie da się wszystkiego, ale muszę te na łydkach i stopach.

Ja na szczęście nie jem czekolady, tylko czasem, wolę lody lub jakieś deserki i mój cellulit mi jest wdzięczny bo go ciągle karmię.
 
Do góry