reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

Mogę polecić aerobiczną 6 Weidera, bo już to przerabiałam i cały cykl trwa 42 dni. Teraz zastanawiam się czy to czy może 8ABS, a może i jedno i drugie. O piłce też słyszałam, że daje dobre rezultaty tylko nie mam takowej.

A ja nie mam pojecia co te zakodowane nazwy oznaczaja... :-)
6 Weidera? 8ABS? Czy moge gdzies w necie cos na ten temat znalezc?
Ja pilke mialam ale mi zalalo, kiedy mielismy powodz w piwnicy...trudno, kupie nowa, mozna w sumie za 10-15 dolarow znalezc.
 
reklama
przy 6 weidera trzeba scisle przestrzegac grafiku. na poczatku jest łatwo i az sie prosi o wiecej i to był moj bład. tak wiec pierwszego dnia to jakies 3 minutki ale potem ciezko sie robi oj ciezko. Chyba tez zaczne bo naprawde one pomagaja na brzuszek
 
jak tak Was czytam to rozumiem dlaczego nigdy nie miałam płaskiego brzucha, nawet jak ważyłam dużo mniej niż teraz ;-)
 
SWzkoda, ze teraz mi sie w drukarce wszystko pozasychalo. Trzeba bedzie wyczyscic i znowu wydrukowac.
Dawidowe a cwiczylas o jakiejs konkretnej porze, np przed sniadaniem czy obojetnie?
Zastanawiam sie kiedy najlepiej, bo po jedzeniu nie ma sensu.
 
reklama
A6W najlepiej tak 30 min. przed jedzeniem ćwiczyć (niezależnie od pory). Znaczy pocwiczyć i po 30min. coś zjeść (najlepiej wysokobiałkowego) wtedy daje najlepsze rezultaty, bo przez białko budują się mięśnie a spala tłuszcz :)) [ informacje uzyskane od mojego mężczyzny, który A6W już chyba z 5 raz robi :D]
 
Do góry