reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
no to nie wiem, może ja tak mam, że co 2 godziny bym jadła :). Nawet jak w nocy wstaję karmić, to pierwsze co, to do lodówki mnie niesie
:)
Ale wiecie, w pierwszym tygodniu po porodzie też nie byłam głodna ;)
 
Ostatnia edycja:
No, to ja mam tak jak Nice-girl! W ciąży przytyłam niecałe 8 kg a już jestem prawie 12 w dół... Jem sporo jak na mnie przy karmieniu, choć przez pierwszy tydzień prawie tylko piłam, wodę. Chuda nigdy nie byłam - raczej taka nabita ale nie gruba (przed ciążą ważyłam 67kg przy 166cm wzrostu!) a teraz schudły mi nogi, brzuch płaski jak decha, pupy w ogóle już nie mam.... Aż mąż narzeka! Tylko cyce jak donice (choć zawsze były rozmiaru D/E to teraz są F/G). Celulit zniknął po porodzie jak ręką odjął! :-) Ale przed ciążą prawie nie miałam, więc może to dlatego. No i dodam że pod koniec ciąży brzuszek wyglądał jak w 6 miesiącu a nie 9. Co nie zmienia faktu ze tęsknię jak pies za fitnessem! KIEDY MOGĘ ZACZĄĆ ĆWICZYĆ??? Karmię tylko piersią.
 
Dobranocka ćwiczyć można już odrazu po porodzie.. tylko te ćwiczenia są lightowe w miarę odstepu czsu od porodu wyglądają inaczej. Ja ćwiczę zestawem z gazety "M jak mama" numer z kwietnia jest tam zestaw ćwiczeń dla kobiet po cc poczynając od 2 doby po potem 3-7 doba i 2-10 tydzień szkoda że nie mam skanera to bym wrzuciła... ale może któraś z was ma skaner i tę gazetkę?
 
reklama
Do góry