reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

dziewczyny po cc - jak długo wracał wam brzuszek do stanu jako takiego wyglądu???????????????
ja w szpitalu tylko 7kg zostawiłam, masakra... ale powiem wam, że oprócz nieobkurczonego jeszcze brzusia nawet mi się moja figura podoba;D bardziej kobieca w końcu;D a nie jak chłopak swojego męża;)))
 
reklama
to dobrze Ci, bo ja mimo iż ważę już kilogram mniej niż na początku ciąży to nadal jestem niezadowolona z mojej figury i chyba jednym z powodów, który mnie utrzymuje przy karmieniu cycem mimo iż idzie koszmarnie to jest też to, że trzymam dietę ;-)
 
U nas jest już 3 tygodnie po CC i brzuszek powoli robi się coraz bardziej płaski - mnie przeraża to że jest jak galareta :( Czy wasze brzuszki także są takie??
 
Mi sie wydaje ze po CC to tak szybko nie mozna cwiczyc miesni....hm. JA smaruje kremem po porodowy Mustella.alle ja dopiero wczoraj bez szwu.
Najgorsze,ze ja podjadam caly czas:(
A wy jesteście głodne?
 
Mnie na szczęście pępek wrócił na dawne położenie i nie jest już odstający. Brzuch w obwodzie ma w tej chwili 83 cm. Muszę zobaczyć rano przed śniadaniem, bo tak w ciąży mierzyłam i zobaczę ile mi ubyło.
Co do podjadania to ja w ogóle jakoś mało głodna jestem i jem raczej na siłę.
 
ja prawie w ogóle, jem bo muszę...
i ciekawe kiedy wrócę do formy, bo na razie ciągną mnie szwy, które się jeszcze nie rozpuściły, bolą mnie hemoroidy, mam zaparcia, nie mogę normalnie siadać. koszmar po prostu... :-(
 
reklama
Do góry