reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

mi podczas pobytu w szpitalu spadło ok. 8 kg :D jeszcze tylko 5 i będzie waga sprzed ciąży :)

dziewczyny karmiące piersią: czy Wy też tak macie że ciągle jesteście głodne? Normalnie ja nie wiem co sie ze mną dzieje, wciąż czuję że jestem głodna, szczególnie po karmieniu..
 
reklama
dziewczyny karmiące piersią: czy Wy też tak macie że ciągle jesteście głodne? Normalnie ja nie wiem co sie ze mną dzieje, wciąż czuję że jestem głodna, szczególnie po karmieniu..

Ja mam wręcz przeciwnie. Głodna wcale nie jestem. Jem,bo wiem,że muszę. Może to wynik szpitalnego jedzenia, bo starałam się więcej nie jeść i żołądek mi się skurczył...
A pokarmu nie ubywa, tylko jest go coraz więcej...
 
Alicja ja tak mam..... normalnie nie mogę się najeść... przeraża mnie to... w ciąży tak nie jadłam, przed ciążą z resztą też a moja waga wyjściowa nie była mała 85 kg. Teraz waże 80 i boję się że szybko nadrobie to 5 kg a jednocześnie że jak nie będę jadła, będę się ograniczać czy coś to stracę pokarm...ehhhhh dziwne to takie
 
ja dziś idę do przychodni z małą na ważenie to może dopadnę jakąś "normalną" wage to się zważę bo już sama nie wiem skąd ten głód. Czy to możliwe że mała ze mnie wysysa? Staram się jeść rozsądnie, jedyne co podjadam między posiłkami to płatki kukurydziane..fajnie by było jakby to była zasługa córci - coś za coś: ja jej daję mleczko i nieprzespane noce a ona mi w zamian "podkrada" kalorie :-D
 
Ja w szpitalu zostawiłam 10 kg:)
W całej ciąży przybrałam 18.
Teraz zgubiłam jeszcze dwa. Zostało 6 ;-)
Ale mogłoby już zostać, aktualnie mam 54. Do 48 sprzed ciąży wolałabym nie wracać, teraz jestem bardziej apetyczna;p
Pomijając bladą twarz, podkrążone oczy, i ogólne samopoczucie jak po rozjechaniu walcem drogowym:D:-)
 
w ciąży przytyłam 14kg. w szpitalu zgubiłam 11, dzisiaj jak się zważyłam w domu wyszła waga sprzed ciąży. jestem miło zaskoczona :-) tylko jeszcze brzuch...
 
mi podczas pobytu w szpitalu spadło ok. 8 kg :D jeszcze tylko 5 i będzie waga sprzed ciąży :)

dziewczyny karmiące piersią: czy Wy też tak macie że ciągle jesteście głodne? Normalnie ja nie wiem co sie ze mną dzieje, wciąż czuję że jestem głodna, szczególnie po karmieniu..
oj tak pamietam to- ja w nocy jadlam nawet i ciagle pilam wode:) a waga spadala w dol:) mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie bo przytylo mi sie duuuuuzo-23kg:/
 
reklama
a mi sie ladny brzuszek zrobil, tylko te kg stoja, tak jak wyszlam ze szpitala tak dalej waga mi pokazuje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chyba sie popsula i jeszcze mnie mama pocieszyla, ze po mnie jej zostala waga taka jak ze szpitala, wrrr
 
Do góry