reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

przyznam szczerze ze o tym wmuszaniu cos kiedys slyszalam ale zapomnialo mi sie...
ja w Hanie wmuszam kaszke,ale dlatego ze jadla ją a teraz poprostu nie chce,choc naszczescie od wczoraj juz je spowrotem
a wmuszalam w nia bo ona je 5 posilkow dziennie (mleko,kaszka,obiadek,deserek,mleko) i ostatnio je tak malo ze poprostu martwie sie ze je za malo ..
 
reklama
lika ja tez sie zastanawiam czy maly nie zamalo je dostaje melko 180ml , kaszke albo warzywka i troche deserku , obiadek i troche deserku , mleko 150 mln, mleko 210 ml
ale policzylam kalorie i wychodzi ze wszystko ok ...oczywiscie nie zawsze zje wszystko czasem jest zupelnie nie glody i np wypada nam to mleko 150 ml

poza tym wazy calkiem ok 7,90 wiec ani nie za malo ani za duzo
 
co do wmuszania to ja niestety wmuszam mleko w małego! i to wmuszenie to max. 120 ml:-) masakra co za dziecko on by jadł wszystko byle nie mleko wrrrrrrrrrr
 
wlasnie wcisnelam malemu 30 ml sztucznego mleka z 1 malym rozkruszonym biszkoptem specjalnym dla dzieci :rolleyes2: ale sie zmachalam normalnie,
wcisniecie mu tego zajelo mi ponad 30 min :-:)angry:
Dorianek na pewno by zjadl to w 5 min. , nie wiem po kim moj synus taki niejadek :dry:


ja mam kaszke ryzowa bez glutenu, ale maly jej nie lubi.

Dorianek nie ma problemu z innymi posilkami
ale za to mleko to czasami jego wróg hehe
pije malo mleka bo tylko 2x180-210ml
ale do deseru dodaje mu teraz kaszki na mleku wiec chyba jest ok
po za tym dorian jest masywny wiec nie dorzywienie mu nie grozi :-D:-D:-D
tyle ze o witaminy sie boje.
 
mam pytanie
wczoraj siora zrobila mi zakupy dla malego
i kupila obiadki z bobovity po 12 mc
i moje pytanie brzmi
czy moge jakos rozrobic ten obiadek i dac dorianowi
konsystencja jest taka sama jak tych po 6mc
patrzałam na kalorie to tez bez zmian,wiec nie mam pojecia czym sie rozni
bo to sa warzywa z cielęciną
czy moge dac to dorianowi skoro juz tyle rzeczy wcina?
 
reklama
ja tez bym podala troche i patrzyla czy nic malemu sie nie dzieje

ja to smao tutaj robilam,Hania je sloiczki tez dla 8 meisiecznych bobasow (deserki)
tez na poczatku probowalam po troszku i jak bylo ok to juz je cale :happy:
 
Do góry