reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Kacper zjadł cały słoiczek 190 ml zupki jarzynowej z cielęcinką Gerbera - ale mu posmakowała hihi.

A najlepszy soczek który mu smakuje to jabłko z orzeźwiająco miętą BoboVitu właśnie go pije i normalnie nie da sie go odciągnąć od niego hihi

 
reklama
Inga wczoraj dostała rybkę z warzywami... absolutnie jej nie podeszła...

Bira z jakiej firmy ta ryba i od jakiego m-c
czy sama robiłas?

Hania od paru dni tez mi przesmradza z jedzeniem
tylko mleko,deserki i ciasteczka by jadla

obiadki i kaszki sa bleeeee

ech,dzis w nia wdusilam cala kaszke podstepem
ale ja dziekuje tak codziennie robic
ostatnimi czasu kaszke mam we wlosach i na calym ubraniu bo Hania jak w nia wmuszam to pluje :baffled::rofl2:

U n as jest tak samo,jak dorian juz sie naje to tez pluje,odwraca głowe i to jest sygnał ze juz ma dość.
On je dosłownie wszystko co mu dam,pije wszystkie soki,nie cierpi cherbatek zwyklych typu rumianek,koper,owocowe jak najbardziej pije w nocy.

obiadki tylko bobvita lub hipp bo gerber nie akceptuje i zwraca go
soki bobo frut
a desery robie tylko sama takie pysznosci ze zjada mi po 2 słoiki hehe
 
Amandzia skończyła już pół roku więc jutro spróbujemy słodkiej marcheweczki ze słoiczka :tak::-):-):-)
 
Cześć Dziewczyny!
Jak myślicie:czy soki dla maluchów trzeba rozcieńczać wodą czy nie.Znajoma ostatnio zwróciła mi uwagę,że zle robię podając" prosto z butli" bo są za słodkie i szkodzą na" coś tam".Mnie się wydaje że jak Bobo Vita,Gerber czy też inna firma coś robi to robi to dobrze ,bo to przecież chodzi o maleńkie dzieci.A co Wy o tym sądzicie?
Pozdrawiamy.;-);-);-);-).
 
Hania od paru dni tez mi przesmradza z jedzeniem
tylko mleko,deserki i ciasteczka by jadla

obiadki i kaszki sa bleeeee

ech,dzis w nia wdusilam cala kaszke podstepem
ale ja dziekuje tak codziennie robic
ostatnimi czasu kaszke mam we wlosach i na calym ubraniu bo Hania jak w nia wmuszam to pluje :baffled::rofl2:

Lilka możesz mi powiedzieć jakie ciasteczka podajesz Hani.?

Dziewczyny jakie kaszki dajecie maluchom.Te bezglutenowe?No i ile zjadają?
Kuba zjada w ciągu dnia słoiczek 125 ml zupki lub jakiegoś dania,1 tarte jabłko.A wypija mi 100 koperku i czasami 150 soczku.Wieczorem 180 ml mleka Bebilon( tak na dłuższy sen),a poza tym ssie pierś.Nie wiem czy mam dawać małemu tych "nowych"jedzonek tyle ile chce?Czy taką dzidzię można przekarmić?
Powiedzcie mi co i ile jedzą Wasze bączki ,bo ja to się w tym gubię. :zawstydzona/y:.
 
Cześć Dziewczyny!
Jak myślicie:czy soki dla maluchów trzeba rozcieńczać wodą czy nie.Znajoma ostatnio zwróciła mi uwagę,że zle robię podając" prosto z butli" bo są za słodkie i szkodzą na" coś tam".Mnie się wydaje że jak Bobo Vita,Gerber czy też inna firma coś robi to robi to dobrze ,bo to przecież chodzi o maleńkie dzieci.A co Wy o tym sądzicie?
Pozdrawiamy.;-);-);-);-).

Netka ja sokownie rozcienczalam dawalam takie prosto z butli i robie to nadal z tym ze u nas tak duzo sokow nie idzie bo moj maly upodobal sobie poprostu czysta przegotowana wode:tak:ale dla urozmaicenia tez dostaje soczku troche

Lilka możesz mi powiedzieć jakie ciasteczka podajesz Hani.?

Dziewczyny jakie kaszki dajecie maluchom.Te bezglutenowe?No i ile zjadają?
Kuba zjada w ciągu dnia słoiczek 125 ml zupki lub jakiegoś dania,1 tarte jabłko.A wypija mi 100 koperku i czasami 150 soczku.Wieczorem 180 ml mleka Bebilon( tak na dłuższy sen),a poza tym ssie pierś.Nie wiem czy mam dawać małemu tych "nowych"jedzonek tyle ile chce?Czy taką dzidzię można przekarmić?
Powiedzcie mi co i ile jedzą Wasze bączki ,bo ja to się w tym gubię. :zawstydzona/y:.

Netka ja daje malemu kaszki te z Bobovita z malinami i jablkiem mialam kiedys z bananem ale mimo ze jemu smakowala musialam odstawic bo dostal wysypki. Wieczorami dostaje na przemian jeszcze Sinlaka a w dzien obiadek i pozniej deserek ostatnio wprowadzilam takie tarte jabluszko (nie ze sloikow) i jest wszystko dobrze z czego bardzo sie ciesze:tak:
Wiesz co pytasz czy mozna przekarmic dziecko mi wydaje sie ze nie mysle ze maluszek tak jak dorosly czlowiek jak ma pelny brzuszek to sam nie bedzie chcial.Mysle ze problem jest w tym ze jak dziecko nie chce mamy probuja jeszcze troche wcisnac i wtedy rozpycha sie zoladeczek:dry:ale to sa maje tylko spostrzezenia nie wiem czy sluszne:tak:
 
Cześć Dziewczyny!
Jak myślicie:czy soki dla maluchów trzeba rozcieńczać wodą czy nie.Znajoma ostatnio zwróciła mi uwagę,że zle robię podając" prosto z butli" bo są za słodkie i szkodzą na" coś tam".Mnie się wydaje że jak Bobo Vita,Gerber czy też inna firma coś robi to robi to dobrze ,bo to przecież chodzi o maleńkie dzieci.A co Wy o tym sądzicie?
Pozdrawiamy.;-);-);-);-).

jesli dany sok jest dla malucha przykladowo od 6 miesiaca zycia to jest tak zrobiony ze nie rozumiem po co mialabym rozcienczac
nigdy tego nie robilam i robic nie bede
przeciez to nie syrop

jedyny sok jaki rozcienczam (ale juz nie kupuje) to sliwkowy bo po nim Hania tak mi za przeproszeniem srala na zadko ze musialam ja kapac :-p

Lilka możesz mi powiedzieć jakie ciasteczka podajesz Hani.?.

netka to sa ciasteczka Hippa od 6 miesiaca :tak::happy:
z tego co sie orientuje to w PL sa jeszcze inne ciasteczka czy biszkopciki takze popatrz w sklepie;-)
 
Dziewczyny jakie kaszki dajecie maluchom.Te bezglutenowe?No i ile zjadają?
Kuba zjada w ciągu dnia słoiczek 125 ml zupki lub jakiegoś dania,1 tarte jabłko.A wypija mi 100 koperku i czasami 150 soczku.Wieczorem 180 ml mleka Bebilon( tak na dłuższy sen),a poza tym ssie pierś.Nie wiem czy mam dawać małemu tych "nowych"jedzonek tyle ile chce?Czy taką dzidzię można przekarmić?
Powiedzcie mi co i ile jedzą Wasze bączki ,bo ja to się w tym gubię. :zawstydzona/y:.

ja nie wiem czy kaszki ktore tu podaje sa z glutenem,ale Hania gluten je w postaci pieczywa,wiec wprowadzony juz mamy

mysle ze takiego maluszka przekarmic nie idzie
moja Hania jak ma dosc jedzenia lub nie chce jesc to nawet buzi nie otworzy,wiec watpie
 
Karinko dzięki serdeczne!
No to może i u nas przyszedł czas na kaszki.Zaraz idę coś zamieszać bo mam w domu taką Nestle z bananami.Mam nadzieję że Kuby nie uczuli.;-)
 
reklama
ja nie wiem czy kaszki ktore tu podaje sa z glutenem,ale Hania gluten je w postaci pieczywa,wiec wprowadzony juz mamy

mysle ze takiego maluszka przekarmic nie idzie
moja Hania jak ma dosc jedzenia lub nie chce jesc to nawet buzi nie otworzy,wiec watpie
Lilka dzięki.
A powiedz mi jeszcze jakie Ty pieczywo podajesz małej.
 
Do góry