reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Bira
:-D:-D mojemu Guciowi to nic nie podchodzi;-) Oj czuje, ze bede miala z nim niezle przejscia;-)

Ladina, Indze też wszystko przestało podchodzić. Mogła by żyć tylko z jednego obiadku i jednego deserku.

Bira z jakiej firmy ta ryba i od jakiego m-c
czy sama robiłas?

Sama robiłam:-)

Wisienka Hani wytrabienie butli 240ml nie zajmuje 5 minut nawet :-D

ale nie martw sie,bo u was to poczatki same
;-)

Moja tylko mleka przez tydzień nie wypije:wściekła/y:

Co do wmuszania jedzenia, to ja Indze wmuszam. Niestety, ale ona nie chce jesć nic innego poza słoikami czy tym co ja mam na talerzu. Zero mleka czy kaszek. Mogła by jeść 2 posiłki dziennie i to jej wystarcza. Teraz przy moim wmuszaniu je trzy (kaszka, deserek i obiadek) a to chyba trochę mało jak na półroczne dziecko.

Anineczka ja daję zwykłe biszkopty. Nie mam pojęcia jaki mają skład. Zaraz poszukam opakowania
 
reklama
Woman z tego co wiem to cielecina jest dozwolona dla dzieci od 11-12 miesiaca wlasnie. Dlaczego? Tego nie wiem, nie jestem specjalistka ale moze warto to sprawdzic?
 
Anitt to mnie zdziwilas,bo cielecina jest uwazana za bardzo zdrowe mieso
nie jestem specjalista...pamietam tylko z zajec z technologi zywnosci o tym

ale moze faktycznie z jakichs przyczyn nie powinno sie podawac dzieciom mlodszym?? hmm
 
Lilka ja tez tak myslalam, moze jest alergizujaca?
W niektorych wypowiedziach wyczytalam ze jest zalecana od 6 miesiaca wiec badz tu babo madra :))

Na szczescie mamy wyczucie i przewaznie wiemy co jest OK dla naszych dziubkow :)
 
Anineczko ja też daje młodemu LU petitki..;/ znalazłam jeszcze z jednej firmy ale uznałam że te będą lepsze...;/ wiec kurcze nie wiem...........Anineczko jak coś to pisz na jakie zmieniac itp....i czemu nie moga być te...
 
Woman z tego co wiem to cielecina jest dozwolona dla dzieci od 11-12 miesiaca wlasnie. Dlaczego? Tego nie wiem, nie jestem specjalistka ale moze warto to sprawdzic?

Nie możliwe że cielęcina jest tak późno by my w słoiczkach od 5 m mamy cielęcinek :tak: np w tym słoiczku Gerber
 
Anineczko ja też daje młodemu LU petitki..;/ znalazłam jeszcze z jednej firmy ale uznałam że te będą lepsze...;/ wiec kurcze nie wiem...........Anineczko jak coś to pisz na jakie zmieniac itp....i czemu nie moga być te...
Sabinko orzechy w jakiekowiek postaci mogą uczulić dziecko.
W sumie zaleca się wprowadzenie orzechów po 5 roku życia.
Ale niewiem już sama...ja zbyt dużego wyboru tutaj nie mam,w sumie żadnego.
I tak sobie myśle co zrobić.
Ale wiesz co zrobię? Napisze na ogólnym w Niemowlakach o opinie mam :happy:

Cielęcinke podaje się od 5 miesiąca :tak::tak:
Zaraz po króliku jest to najlepsze mięsko dla dzieci ;-);-)
 
Prosze o odpowiedz.
Czy podajecie biszkopty a jak tak to jakie?
Prosze o wklejenie zdjęć opakowań :sorry2:

Bo ja kupiłam ostatnio z LU Petit i mnie troche one nie podchodzą.
Bo na opakowaniu wśród wymienionych składników jest: mleko,soja,orzechy arachidowe
Te orzechy mi bardzo nie pasują :no:
Macie jakieś inne?
anineczka ja daje biszkopty dla dietetyków firmy Mamut - kupuje je w dziecięcym sklepie,nie zawierają cukru
hmmm ide po nie,napisze ich skład

:szok::szok::szok: one mają 3x E(471,475,477) o BOZE nawet nie wiedziałam
tez zawierają orzechy arachidowe,białko mleka,amulgatory,substancje słodzące,mąkka przenna,jaja swieze,woda,maltitol,acesulfam

O boze chyba juz ich nie dam dorianowi?
wszytskie maja taki skład
a te Lu petitki?:sorry2:
Tak to jest jak sie nie czyta opakowania,teraz mi wstyd i głupio.

Sabinko orzechy w jakiekowiek postaci mogą uczulić dziecko.
W sumie zaleca się wprowadzenie orzechów po 5 roku życia.
Ale niewiem już sama...ja zbyt dużego wyboru tutaj nie mam,w sumie żadnego.
I tak sobie myśle co zrobić.
Ale wiesz co zrobię? Napisze na ogólnym w Niemowlakach o opinie mam :happy:

Cielęcinke podaje się od 5 miesiąca :tak::tak:
Zaraz po króliku jest to najlepsze mięsko dla dzieci ;-);-)

No ja tez miałam słoiczki z cieleciną po 5 misiącu,takze nie o cielecine chodzi.
Mysle ze te sloiczki po 12 mc sa bardziej syte,maja wieksza ilosc misa i wieksze wartosci (białko,weglowodany)
 
A z tego wszytskiego zapomniałam napisać.
Ze mlodemu tak samakuje ten oabidek po 12 mc ze zjadł prawie cały a to jest UWAGA - 250gram
Mysle ze nic mu nie bedzie,wczoraj dostal kilka lyzek i bylo ok.
 
reklama
Women nie jkazde E jest zle!!
niestety nie pamietam juz od ktorego E jest juz niez byt ciekawie...wyparowalo z glowki po tylu latach :sorry2::-p
 
Do góry