reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Women mysle ze mozna tylko moze na poczatek daj troche i obserwuj malego:tak:
Pusia mialam napisac jak zrobie cos z przepisow co podeslalas mi a wiec dzisiaj pierwszy raz robilam i maly zajadal sie mam nadzieje ze jego nie wysypie.
Zrobilam na trzy dni, potem zrobie cos innego:tak:\
Najlepsze jest to ze dalam to tez mojej psince i fretce ale sie zajadaly jak tak dalej pojdzie to bede musiala robic wieksze porcje heheheheh
 
reklama
Karina ehhe to za jednym zamachem robisz dla wszystkich,a mąż próbował może i on sie przekona hehe
Dzieki za odpowiedzi
jutro sporóbuje mu troche dac tego obiadku,zobaczymy jak zaareaguje
 
PUSIA właśnie doczytałam że masz jakieś fajne przepisy na papu dla maluszków , jak byś była taka dobra i przesłała mi kilka plis
basinscy@o2.pl



 

Załączniki

  • Miś.gif
    Miś.gif
    2,1 KB · Wyświetleń: 91
a Szymus wie, ze je to samo co piesek i fretka:-p:laugh2::-p

Hehehe Anulka ale podsumowanie swietne ale zaczelam sie smiac:-DNie wiedzialam ze tak wyszlo heheheheh ale to one jedza to co Szymus:-D


Troche zmienilam przepis tamten i dalam tak:
-marchewka, ziemniaczek,pietruszka,brokuły, troche klieku kukurydzianego i troche olwiy z olwiek:tak:
 

Pusia mialam napisac jak zrobie cos z przepisow co podeslalas mi a wiec dzisiaj pierwszy raz robilam i maly zajadal sie mam nadzieje ze jego nie wysypie.
Zrobilam na trzy dni, potem zrobie cos innego:tak:\
Najlepsze jest to ze dalam to tez mojej psince i fretce ale sie zajadaly jak tak dalej pojdzie to bede musiala robic wieksze porcje heheheheh

To super że smakowało :)))))

PUSIA właśnie doczytałam że masz jakieś fajne przepisy na papu dla maluszków , jak byś była taka dobra i przesłała mi kilka plis
basinscy@o2.pl




Właśnie przesłałam Ci przepisy (przepraszam że tak późno ale przez caly weekend mnie nie było
 
No Dorianek dostał dzis troche tego obiadku - zobaczymy czy bedzie wszystko ok
ale musze napisac ze bardzo mu smakował,on ma chyba więcej miesa ten po 12mc.
 
ale dodam ze nie nie wyobrażam sobie karmić rocznego dziecka taką papką,myslalam ze te obiadki juz maja inna kosystencje a nie taka papka.
 
reklama
Prosze o odpowiedz.
Czy podajecie biszkopty a jak tak to jakie?
Prosze o wklejenie zdjęć opakowań :sorry2:

Bo ja kupiłam ostatnio z LU Petit i mnie troche one nie podchodzą.
Bo na opakowaniu wśród wymienionych składników jest: mleko,soja,orzechy arachidowe
Te orzechy mi bardzo nie pasują :no:
Macie jakieś inne?
 
Do góry