reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
chicco topazio czyli jasny niebieski mi się podoba:tak:.

o'baby

obabatlasplusdetail.jpg

http://www.little-urchins.co.uk/acatalog/Atlas_Plus_Stroller_by_O_Baby.html



nawet fajny Strollers
o-baby-atlas-stroller-257-281.jpg
 
Ostatnia edycja:
pola czytałam też o multiwayu że ma dziwnie wszyty pas krokowy i jak to jest??
też się o tym naczytałam i jak go kupowałam byłam przygotowana na przedłużenie tego pasa. Póki co nie ma takiej potrzeby. Zimą Szymon jeździł w kombinezonie i śpiworze i spokojnie wystarczał. Podejrzewam, że jak Szymon będzie większy, to będzie trzeba go kiedyś przedłużyć. Póki co jest OK
 
Pola ktory wybralas kolor:-)
Multiway'a mam mniej więcej od września zeszłego roku. Początkowo byłam napalona na Fuego (czerwony), a w sklepie oglądałam wtedy reinbow. Jednak, jak kupowałam to go nie było, a zależało mi na funkcjonalnym kolorze dlatego kupiłam Manhatan (granat z beżem). Tez ładny, ale gdybym miała większywybór to wzięłabym reinbow.
 
dodam, że naprawdę jestem szczerze zadowolona z tego wózka. Bez zachwalania w myśl zasady, że moje najlepsze.
Pomijam wózki z wyższej półki typu Techno XLR (na którego swojego czasu byłam napalona) czy PP Pliko 3. Miałam tez kupować Inglesinę Zippy. Jednak uznałam, że szkoda mi wydawać tyle kasy na parasolkę.
Nasz multiway wszędzie z nami jeździ, ciagle go składam, rozkładam i nic w nim nie trzeszczy ani nie klekocze. siedzisko ma bardzo szerokie i Szymon często w nim śpi w domu :tak:, więc dziś nie żałuję tego wyboru

Wam życzę powodzenia, bo pamiętam jak jesienią wariowałam przez parasolkę a im więcej czytałam, tym byłam głupsza :sorry:
 
Pola jeszcze jedno czy rzeczywiscie jest dluga po zlozeniu??gdzies czytalam ze sie ledwo miescila do bagaznika:sorry:po zlozeniu ma 114cm nie moge sobie jakos wyobrazic:baffled:
zmierzę ją po powrocie do domu
Fakt, że jest to duża parasolka, ale coś za coś... ma duże, szerokie i wygodne siedzenie.
Mieści się do bagażnika Golfa V :tak:
i do bagażnika Fiesty, bo moja koleżanka wozi ten wózeczek w swoim aucie bez składania siedzeń
 
reklama
No to w naszym tez sie z miesci:tak:my mamy V bora:tak:dzieki.dzis chyba zamowie ten tenczowy choc niebieski i pomaranczowy mi sie bardzo podoba:tak:ciekawa jestem jak wyglada pokrowiec na nozki przy tej tenczy:sorry:dzieki;-)
 
Do góry