reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
To nieźle:tak:. Na zdjęciu producenta wygląda jakby nie była za głęboka .

Ja po pierwszym spacerze byłam nico rozczarowana telepaniem na kostce brukowej, ale sprawdziłam i dzieckiem nie telepie tylko jakoś tak drgania przechodzą na rączkę. Teraz zupełnie już tego nie czuję i jestem bardzo zadowolona z Twista :-)
 
ja mam już w głowie sino i zielono bo podoba mi się solar tylko nie do końca ten kolor który pozostał jako jedyny dostępny podoba mi się chicco multiway ale martwi mnie brak boczków a Majka lubi opierać sobie rączki zooper hula też niby ładny ale nie wiem jakie są wymiary siedziska :eek::eek::eek: niech ktos zdecyduje za mnie
pola czytałam też o multiwayu że ma dziwnie wszyty pas krokowy i jak to jest??
 
Ostatnia edycja:
Puchatka- znalazłam
5,2,annamaria841.html
real foto zoopera hula.
Gdzieś na forum gazety czytałam , ze ma ok 50 cm długość oparcia, szerokość siedziska -35cm z przodu, 33cm z tyłu.
Znalazłam też zdjęcie z dzieckiem, nie chcę szafować tu czyimś dzidziusiem wiec tylko link

Na forum gazety ma b. dobre opinie, tak jak mój Twist.
Chyba jedna tylko osoba napisała o Twiście, że klekocze na kostce, co jest jak najbardziej prawdą, a tak mało osób zwróciło na to uwagę. Słychać go przez amortyzację kół, one robią taki hałasik. Spodziewam się wiec ,że Hulę też słychać.

hula
multiway i tu
http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch...m.forumNameType=simpleall&s.ac.hitsPerPage=10
 
Ostatnia edycja:
Szopek dzieki,opinie rozne sa ale zawsze znajdzie sie ktos komu nie pasuje:baffled:ja juz sie zdecydowalam,koniec:tak:nie chce juz mi sie przegladac tych stron:no:mam jeszcze tego graco wiec w razie czego bedzie na zime:tak:
 
ja chyba też przestanę czytać i po prostu muszę podjąć męską decyzję bo jak poczytam jeszcze coś to chyba się rozpłacze z powodu przeciążenia informacjami :baffled: niestety z wózkami tak jest ze jedni są nimi zachwyceni inni maksymalnie zniechęceni żebym miała gdzie obejrzeć wszystko na żywo to byłoby łatwiej coś wybrać ale we wszystkim sklepach tu są albo corrado albo baby design jakby innych wózków na świecie nie było albo jakieś parasolki noname które wyglądają jak jakieś zabawkowe:eek:
 
witam
ja w końcu zlokalizowałam piszczenie w moim nomadzie. zlikwidowałam też "dzyndzolenie" rączki.
jeśli któraś z was wymieni wózek właśnie na Nomada i będzie miała takie same problemy to walcie do mnie. powiem wszystko :tak::-)
 
A ja dzis znowu spotkalam kogos z wozkiem Solar i tez byli zadowoleni,mam nadzieje ze nie bede zalowac.Wyslalam tez meile do osob ktore zamowily wozki tam gdzie ja i odpisali ze to byl dobry wybor.Chcialam tez kiedys PPP3 ale cena jak dla mnie troszke za duza.A chcialam jesli juz to takie kolory ktore kosztowaly ponad 1000zl.Uzywanych parasolek balam sie kupowac bo jednak mogly byc rozklekotane,a jak sie nie macnie na zywo to strach kupowac.
Przy kazdej opini wozkow sa za i przeciw,tak jak ze wszystkim zreszta ...;-)
 
reklama
Ja dzis pytalam w naszym jedynym sklepie juz o chicco ale baba powiedziala ze ich nie maja bo nie sa zbyt dobre i praktyczne:szok::szok:zaczela mi pokazywas szereg wozkow o'baby czy jakos tak ale nie powiedzialabym ze sa lepsze:no:takie male,plytkie wygladajano i te rureczki:baffled:nie wiem:baffled:
Dzis zwrocilam uwage na siedzisko i miala babka na miescie taki wozek z poszezanym siedzeniem:tak:widzialam zaciski przy nim:sorry:fajne to bylo ale nie wiem co to za wozek:no:nie chcialam za nia isc:sorry:G by mnie zabil chyba:-D:-D:-D
 
Do góry