reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Wiki no widzisz,a tu nie ma w Wawie na dzien dzisiejszy....

Mi tez sie podoba Chicco muliway czy ten ct 04,bo te kolka sa duze i fajnie wygladaja na zywo tylko jak dla mnie na zime to taki za bardzo przelotowy wozek.Gdybym miala kase to bym kupila i taki na letnie wypady :-p
 
Wiki no widzisz,a tu nie ma w Wawie na dzien dzisiejszy....

Mi tez sie podoba Chicco muliway czy ten ct 04,bo te kolka sa duze i fajnie wygladaja na zywo tylko jak dla mnie na zime to taki za bardzo przelotowy wozek.Gdybym miala kase to bym kupila i taki na letnie wypady :-p
Mam multiway'a i jestem baaaaardzo zadowolona. Fakt, że dziecko jest w nim "na zewnątrz", co może nie jest najtrafniejszym rozwiazaniem na zimę, ale mam też spacerówkę od Marity i w niej Szymon przejeździł zimę
 
pola w moim tez siedzi jakby "na zewnatrz" ale jesienia bedzie juz duzy to inaczej a poza tym tez mam spaerowke druga :tak::tak: chcialam sprzedac ala jakos nie moge sie zmobilizowac moze niech bedzie ;-)
 
Szopek dzieki:tak:faktycznie little way nie jest podobny do multi way ale jego widzialam tylko na zywo i tak jakos mi wygladal podobnie:sorry:Na tym zdjeciu multi way ma taka przedluzana bude tak?czy w ogole kazdy tak ma?bo na zdjeciach z ebay nie widac:no:
Ja wlasnie chce z ta dluzsza buda,przeciw sloncu ale jesli nie beda to mam parasol tylko na te wiatry tutaj nie jest to dobre rozwiazanie:no:Ct4 tez nie jest zly w sumie:tak:

Dziewczyny tak to jest,jak sie chce cos kupic to nie ma:angry:zaloze sie ze jak juz kupie to przywioza do sklepu tez:tak:mam nadzieje ze nie bede miec problemow z ebay bo slysze ze czesto mamy maja problemy,czekaja tyg na cos co zamowili:no:
aha i multiway jest tylko niebieski albo rozowy a ja chcialam zielony,mam zielona parasolke:sorry:
 
reklama
Do góry