reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

A ja doszlam do wniosku ze jednak nie moge miec wozka z dwoma raczkami.....bo nie wyobrazam sobie prowadzenia za jedna raczke wozka z dzieckiem a druga reka trzymac starsze dziecko.Musi to jednak byc zwykly wozek nie typu parasolka...
 
reklama
ja teżwolę z jedną rączką, a z dwójką dzieci to już sobie nie wyobrażam spaceru . nie zawsze będzie chciała iść grzecznie obok, hehe.
fajna pod tym względem jest Inglesina MAx
 
widze Olu że już zdecydowałaś :) sprawdzalam dzis nasz wozeczek pod względem ściągania pokrowca i prania nie ma problemów :)
 
Witajcie:)
Potrzebuję pomocy w wyborze wózka. Będę po raz pierwszy mama i nie wiem jaki najlepszy. Wózek musi być wielofunkcyjny: głęboki, spacerówka i siodełko do samochodu w przystępnej cenie, Wózek ma być stabilny na nasze drogi, 4 kółka i z amortyzatorami. Jestem mieszkanką Zabrza - polećcie mi jakieś sklepy nie koniecznie w Zabrzu, mogą być okolice.
 
witaj, poszukaj kilka postów wyżej, odpowiedziałysmy już na Twój wątek :-) i serdecznie witamy ;-)
a co do wóżka to napisz czy musisz go wnosić po schodach?
też mieszkam w Zabrzu więc wiem że musi mieć dobra amortyzację :-p
no i przystępna cena? tzn. do ilu?
 
Mieszkam w domku, wiec nie muszę go nosić po schodach, a te pare schodków jakoś dam radę. Oglądam wózki taco, najlepiej jeśli będzie na amortyzatorach. Cena max 1500 zł
 
jestem maniaczką wózkową więc mam fioła na pukcie wózków ;-)
Tako i wózki tego typu odradzam, po obiadku napisze więcej
 
generalnie polecam wózkiz dużymi gondoalmi, dla starszej córki miałam wóżek Polak ( w typie Tako) z wkładką i uważam ze na lato to kiepski pomysł. w gondoli dzieko ma bardziej przewiewnie, fika sobie swobodnie nóżkami.
po drugie dobra amortyzacja
w tej cenie polecam Bartatinę:
Bartatina 2008 na pasach, od ręki + gratis, W-wa (310484644) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
do tego wózka pasuje fotelik Romer, ma bardzo dobre testy zderzeniowe
Fotelik samochodowy Romer Baby Safe Plus do 13 kg (305058476) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
 
reklama
A ja doszlam do wniosku ze jednak nie moge miec wozka z dwoma raczkami.....bo nie wyobrazam sobie prowadzenia za jedna raczke wozka z dzieckiem a druga reka trzymac starsze dziecko.Musi to jednak byc zwykly wozek nie typu parasolka...

no i niestety wózek ze skrętnymi kołami też jest kiepski w prowadzeniu jedna ręką, zaraz ucieka na boki, chyba, ze ma blokadę, mój implast niiestety nie ma
 
Do góry