reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

super, zazdroszczę ;), ja sobie w brodę pluję że przy Mai nie byłam taka mądra, no ale cóz....teraz najchętnej kupiłabym używaną, ale jak narazie nic nie znalazłam, bo jeśli używnana to max z końca 2006 zeby potem można było łatwiej odsprzedać, staroci już nikt mi potem nie kupi a trzeciej pociechy nie planuję, heheh chociaż kto wie............
 
reklama
Intalial juz pisalismy o tych wozkach poza atrakcyjna cena nie ma nic ciekawego,a 14,5 kilo to nie jeset ciezki? dodaj do tego wage dziecka.........ja dziekuje,mialam taki z tych takiego typu i kupowalam zaraz nowa spacerowke.Jako gondola wyglada jak wyglada ale na zime,a latem nie bedziesz miala tych pokrowcow dzieki ktorym wyglada to jak wozek gleboki.......
 
14,5 kg to chyba nie tak dużo...jakos nie rzucił mi się w oczy wózek, który ważyłby mniej.....
 
Intalial juz pisalismy o tych wozkach poza atrakcyjna cena nie ma nic ciekawego,a 14,5 kilo to nie jeset ciezki? dodaj do tego wage dziecka.........ja dziekuje,mialam taki z tych takiego typu i kupowalam zaraz nowa spacerowke.Jako gondola wyglada jak wyglada ale na zime,a latem nie bedziesz miala tych pokrowcow dzieki ktorym wyglada to jak wozek gleboki.......

Iwonka nie taka tragedia.... jesli ktos może wydac tyle to ja uważam że jest ok.
Każdy szuka na miare swoich mozliwości finansowych :tak:

dla niektórych mam może okazac sie wielka i cięzka landara bo np. musiały by go taszczyc na 3 pietro z dzieckiem ...a innym to wisi bo mieszkaja w domkach i wózki zostawiaja na ganku albo w garażu ...wiec cięzar im jest obojętny :tak:
 
Inaczej sie prowadzi 14 kilo wozka na zwyklych kolach a inaczej na skretnych i taka waga jest wtedy odczuwalana,nie wiem dla mnie jest za ciezki(bo mam do tej pory taki wozek z tych wielofunkcyjnych schowany z uzywany tylko 4 miechy) No ale tak jak napisalam jesli chodzi o cene to tak oplacalny.
Jesli chodzi jeszcze o ta wage to ok 14,5 kilo to nie jest jakis najciezszy ale nie najlzejszy,bo sa lzejsze.W tym to i sapzerowka bedzie wazyc po zdjeciu tych opakowan niby gondolowych waga zostanie kolo 12 kilo.Te wozki V3,Quinny czy Rraco spacerowki waza 10 kilo,moja tez.
Dobra ujme to tak cena dobra ,zle wozek ciezki,zle sie prowadzi przez brak skretnych kol i szeroki jest ciezko z komunikacja ,zajmuje miejsca duzo w bagazniku w samochodzie.:-p
 
Yh, to ja już nie wiem, a możecie podać propozycje wózka do 700zł z pompowanymi kołami i waga do góra 18 kg ?
 
reklama
Inaczej sie prowadzi 14 kilo wozka na zwyklych kolach a inaczej na skretnych i taka waga jest wtedy odczuwalana,nie wiem dla mnie jest za ciezki(bo mam do tej pory taki wozek z tych wielofunkcyjnych schowany z uzywany tylko 4 miechy) No ale tak jak napisalam jesli chodzi o cene to tak oplacalny.
Jesli chodzi jeszcze o ta wage to ok 14,5 kilo to nie jest jakis najciezszy ale nie najlzejszy,bo sa lzejsze.W tym to i sapzerowka bedzie wazyc po zdjeciu tych opakowan niby gondolowych waga zostanie kolo 12 kilo.Te wozki V3,Quinny czy Rraco spacerowki waza 10 kilo,moja tez.
Dobra ujme to tak cena dobra ,zle wozek ciezki,zle sie prowadzi przez brak skretnych kol i szeroki jest ciezko z komunikacja ,zajmuje miejsca duzo w bagazniku w samochodzie.:-p
Mam wózek wielofunkcyjny z firmy Tako zgodzę się co iwonka jest ciężki i zajmuje dużo miejca w bagażniku:tak::tak:Ale mi prowadzi się bardzo dobrze mimo,ze nie ma skrętnych kół.To już chyba kwestia indywidualna.Cena taka sobie prawie 800zl kosztował.
 
Do góry