reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Jest jest,i mi sie wydaja takie jakies dlugie.....nie sa brzydkie ale jakos mnie do tych taczek nie ciagnie;-):-p wogole tez mi sie wydaja nie stabilne.
 
reklama
mi sie wszystkie podobaja ale nie kazdy bym chciala miec, bo nie kazdy mi i do mnie pasuje to jest tak ze widze ladny ciuch na jakiejs kobiecie i bardzo mi sie ona w tym podoba ale wiem odrazu ze ja bym czegos takiego nie ubralo bo ... to i to tak jest chyba z wozkami i wydaje mi sie ze jak juz bedziemy je mialy to "nasz" wozek bedzie najladniejszy i naj bardziej super i tak bedzie myslala kazda z nas :-)
 
mi sie wszystkie podobaja ale nie kazdy bym chciala miec, bo nie kazdy mi i do mnie pasuje to jest tak ze widze ladny ciuch na jakiejs kobiecie i bardzo mi sie ona w tym podoba ale wiem odrazu ze ja bym czegos takiego nie ubralo bo ... to i to tak jest chyba z wozkami i wydaje mi sie ze jak juz bedziemy je mialy to "nasz" wozek bedzie najladniejszy i naj bardziej super i tak bedzie myslala kazda z nas :-)


amen :tak:
 
U nas wyszło tak, że rodzice sprezentowali nam wózek. Ale najpierw ja wypatrzyłam go na allegro (używany), przymierzyłam się do nówki w sklepie i poprosiłam ich by obejrzeli na żywo i jak będzie ok to kupili. Sprzedawca mieszkał od nich 20 km a od nas 400. Tata sprawdził stan techniczny, mama estetyczny i kupili. No i za nic nie chcieli potem od nas pieniędzy. Cieszyłam się, bo kosztował niedrogo w porównaniu z cenami sklepowymi (nie zrujnowali się), byliśmy z niego bardzo zadowoleni i to nasze zadowolenie sprawiło dodatkową radość dziadkom. Teraz będzie służył młodszemu bratu Julka w pierwszych miesiącach :tak:
 
a ja sprzedałam Jasia chicco ct 05 ..bo Jasiu sie w niego już nie mógł plecami zmieścić :/ ...w kurtce ...
JAk go kupowalismy jesienią to było na luzie a teraz siedzi pokrecony jakis .
 
A w sprawie wózka, to u mnie tak: jestem maniaczką wózkową i śledzę na bieżąco wszystkie nowości. Dla starszej córy miałam na początek Polaka Sprint ( wtedy jeszcze byłam zielona) i nie polecam, ciężki mało zwrotny, z przełożoną rączką nie dał rady podjechać pod krawężnik. Dla mnie same minusy. Potem przesiadłyśmy się na Inglesinę Max ( spacerówka) i tu pełen zachwyt, miękka w zawieszeniu, wygodna, ale wąskie siedzenie, w wieku 2 lat zmieniliśmy na Maclarena Techno XT i to jest super spacerówka dla starszaka, fajnie sie podbija, wygodna do prowadzenia tylko marna amortyzacja. Teraz zdecydowałam się na Emmaljungę (polubiłam klasykę :-)) tylko cena mnie odstrasza....myślę że maleństwo w lecie powinno mieć wysoką obszerną gondolę dla przewiewu. Z tańszych podoba mi sie Roan Marita
ROAN MARITA ekspr. wysyłka GRATIS! KOLEKCJA 2007! (291791049) - Aukcje internetowe Allegro
i jeszcze taki:
BALLERINA NOWA 2008 + Transport Gratis!!! (289622878) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Maja, ja też lubię Emmaljungę - maleństwo będzie miało po Maksiu. Ale jeszcze składaną spaceróweczkę kupię do auta :tak:
 
Do góry