reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Iwonka bardzo fajny w szczegolnosci jesli o cene a tak wogole madamada ma taki sam ale gdybys nie napisala nie wiedziala bym :-)

madamagda masz racje :tak: niech mysla ze nowiutki a wogole nie ktorzy dziwnie reaguja na slowo "uzywane":tak:
 
reklama
Minka - no wlasnie to samo mowil mi sprzedawca i zastanawiam sie, ze jest w tym sporo prawdy...

Aneta - Mutsy raczej odpada, bo i cena nie ta i chyba inne podobaja mi sie bardziej - Emmaljunga (lub Deltim - chyba tak samo dobry, tylko polski) lub jak sie zdecyduje jednak na ten z mniejsza gondola to Bolder lub ABC Design (leciutki i naprawde zwrotny) Ewentualnie jak zrezygnuje z gondoli, tylko wklad sobie zafunduje, to moze Mutsy lub... juz sama nie wiem! Facet zachwalal firme Teutonia - pierwsze slysze, ale ogladalam dzis i calkiem fajne...

A co do fotelika to najbardziej chwalili dla maluszkow maxi cosi oczywiscie...
 
Co do wielkości gondolki, to też się trochę naczytałam opinii (bo ta nasza ma chyba 76cm, więc też niezbyt wielka). Ale ktoś gdzieś napisał, że już 6 miesięczne dziecko przecież nie będzie leżało na płasko w gondolce, więc zimę już przejeździmy na pewno w spacerówce (bo zimą ta gondolka mogłaby być za mała) więc ja wielkością się aż tak nie martwię, no chyba, że pobiję rekord wielkości dziecka w naszym miasteczku (jakieś 2 miesiące temu urodziło się dziecko 6,5 kg!!!). Szok.
 
Aneta - no ja wlasnie tez mysle, ze w zime to na spacerowke sie przestawie, ale z drugiej strony.. babka w sklepie powiedziala mi, ze to nie zawsze jest do konca dobry pomysl wlasnie w zime przestawiac dziecko z gondoli na spacerowke... z drugiej strony dziecko juz po powiedzmy 5 miesiacach moze nie chciec jezdzic w gondoli... i badz tu madry! Pozatym czy 75 a 80 cm to taka mega roznica??
Co do dziecka 6,5 kg... no niemalo...:no: Znajoma urodzila synka niedawno - 5 kg i to silami natury...
 
Łania rodzac Vanesske w pazdzierniku nie zwracalam zbytnio uwage na gondole i kupilam spacerowke z wkladem .....teraz dziecko ma przyjsc na swiat w maju to wiec oczywiste dla mnie bylo posiadac dla malca prawdziwa gondole gdzie dziecko bedzie spokojnie i wygodnie sobie lezec w cieple dni a ze jest podnoszone oparcie w niej to planuje sobie nawet do stycznia uzywac gondolki choc niekoniecznie bo spacerwoka w tym voilancie rozklada sie zupelnie na lezaco i tez w razie co mozna wlozyc tam malca w spiworku.Dlugosc lezaca w spacerowce to 90cm.Moja Vanesska sie zmiescila.Ja jetstem jednak za gondola a pozniej jak dziecko skonczy roczek kupic parasoleczke fajna :)
Maja nie nie ma gabki na raczce ale juz kupilam.
Madamagda no tak ja mam bez fotelika ale fotelik kupuje mi mama :)

Dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze ze mam juz ten klopot z glowy! Chcialam wozek zwrotny do prowadzenia jedna reka i mam i do tego spora gondola a to najwazniejsze.Yen w kwiatki wozeczek ma gondole 70cm dlatego w koncu go nie wzielam......A nie chcialam tez brac wozkow 3 kolowych bo sie tyle na czytalam opini i dwie kolezanki tez mnie nastarszyly ze nie bralam nawet pod uwage 3 kolowca,tym bardziej przy starszym dziecku.Mojego meza siostra ma Quinny niby jest zadowolona ale przy zjezdzie z kraweznikow mowila ze nie raz jakos sie tak zachwial.......
 
Iwonka - tez juz bym chciala miec problem z glowy!:-D Co do trojkolowcow to dzis testowalam i tez jakos bez przekonania... najbardziej jesli juz to chyba implast wlasnie, bo zamiast jednego kola ma 2 blisko siebie i wydaje mi sie stabilniejszy... A co do gondoli to ja wlasnie myslalam, ze jest ona wazniejsza na zime niz na lato... ech.
 
Łania zima to dziecko i tak opatulone we kombinezon i koce i jeszcze nakryciem od wozka ze wsio ryba czy gondola jest szeroka czy mala bo i tak nie ma tego komfortu jak lezenie w cieple dni w ubranku spokojnie itd ewentualnie przykrycie tylko kocykiem.
 
Iwonka- gratuluje zakupu, kolor superancki, taki jak mój :-);-)
Łania - wyobraź sobie 5 czy 6 miesięczne dziecko, ubrane w kombinezon, włożone w śpiworek i zapakowane w gondole :dry:Myśle, że będzie mu/jej strasznie ciasno (chociaż dzieki temu pewnie ciepło). Myślę, że nie można kierować się porą roku przy zmianie nadwozia w wózku tylko wygodą dziecka. A naszym dzieciaczkom może być już zimą niewygodnie w gondolach.
 
Moja znajoma ma synka 8 miesiecznego i jezdzi w gondoli jeszcze,co prawda juz ostatki ale jezdzi a dziecko ma 72cm wiec zime przejezdzili w gondolce ale w noramlnej a nie w wkladzie do spacerwoki czyli miekiej gondoli
 
reklama
Ja nawet wcześniej nie zwróciłam uwagi że w Volancie w gondolce jest oparcie podnoszone, że dziecko może na pół leżąco jechać, zwłaszcza że później jest tak ciekawe świata.:-) dopiero ktoś mi podpowiedział. :happy2:
Ale co jest fajne że łatwo się prowadzi i tak łatwo zmienia się poszczególne części z gondolki na spacerówke i na fotelik.
 
Do góry