reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Minka, ja mam fioła na punkcie tych podnóżków - napatrzyłam się na własne dziecko, jak mu nóżki wisiały biedakowi gdy spał w graco. Uważam, że z graco dobre są te lepsze droższe modele a te najprostsze ładnie wyglądają a potem przychodzi rozczarowanie ;-)
 
reklama
dzieki za opinie!
minka - ta spacerówka z owego modelu to rzeczywiście raczej dla maluszka, ale to jest dla mnie nieistotne bo Mieszko ma teraz elegancka brykę więc napewno odstapi bratu lub siostrze ;-)

Ola - z ty podnóżkiem to ja Cię rozumiem doskonale, bo np wczoraj Mały usnął nam w kościele i mimo, że podnóżek w jego spacerówce się podnosi to i tak żal mi go było bo juz mu nogi wystają trochę, ale i tak zawsze to lepiej niz jaby w ogóle dyndały na dole. Tego bym chyba nie zniosła...

Iwonka - mnie denerwje w Graco to wkładanie fotelika do wózka. Chciałabym, żeby wpinało się go bezpośrednio do stelaża.

mamy na szczęście jeszcze troche czasu więc może każda znajdzie swój ideał :cool2:
 
ROAN
To ja wklejam wózek, który mi się marzy. Jeszcze nie wiem, jaki kolor i czy tej akurat firmy, ale ten i żaden inny.Klasyczny.
 
Kwiatuszki mnie tez oczarowały, ale wózek już mam.
A ja mam taką radę dla dziewczyn, które chcą kupić wózki wielofunkcyjne z gondolą zamienną ze spacerówką + fotelik. Rozważcie opcję wybrania dla każdego z tych elementów innej kolorystyki. Wiem, że wybieracie kolory, które się wam bardzo podobają, ale zaręczam, że po kilku miesiącach jazdy z gondolką niecą się opatrzą. Miło będzie je zmienić, na nieco inną spacerówkę. No i miłą odmianą będzie od czasu do czasu inny fotelik. Tych elementów najczęściej nie montuje się razem (czasami fotelik montowany jest na wózku), więc nawet zupełnie różne kolory nie będą się gryzły, a będą stanowiły miłą odmianę dla maminego oka.
 
:-)jeśli chodzi o innych kolorach każdej z czesci to właśnie tak zamierzałam zrobic ale pytałam w dwóch sklepach i inny kolor może być tylko fotelika ,jeszcze narazie niema zbyt wielu tych wózków ,mam nadzieje że do czasu kiedy będe go kupować bedzie taka możliwość :tak:
 
Polka nie wiem czy zwrocilas uwage na dlugosc gondoli wewnatrz
Gondola Windoo
Waga: 6 kg
Długość wewnętrzna: 68 cm
Szerokość wew. w ramionach: 26 cm
Szerokość wew. w nóżkach: 24 cm
Wysokość wewnętrzna: 16 cm

Jak dla mnie to zdecydowanie za mala....68 to jest rozmiar ksiazkowy dziecka majacego 6 miesiecy,a w praktyce wiele dzieci ten wzrost osiaga wczesniej a gdzie jeszcze miejsce na kocyk itd......Zdecydowanie za mala gondola,w takim wypadku starczy ci na 4 moze 5 miesiecy tylko.Kazde dziecko rosnie w roznym tepie......
 
Iwonka bardzo słuszna uwaga! Mój synek jak sie urodził miał 60cm ;-) a 68cm po 2 miesiącach a gdzie miejsce na śpiworek ? Kocyk ?
 
reklama
Dla mnie ten wozek tez nie spełnia moich oczekiwan, to ze jest lekki to jego plus, ale jest lekki dlatego ze jest mały.
Spacerowka po rozłozeniu na leząco tez ma tylko 87 cm, wiec za długo tez nie bedzie z niej pozytku.
No ale zakup wózka to decyzja kazdej z nas! :-)
 
Do góry