reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

agusiaa ja widzialam ten wozeczek na żywo, ładny ale dzieciaczek w wieku 1,5roku ledwo sie mieścił w spacerówce :-(
 
reklama
NIe ja nie wiem jak z tym wozkiem ale z tego co sie przygladam tio chyba naprawde lepiej kupic gondole a pozniej super spacerowke na zime......dobrze ze jeszcze mamy czas..
 
Wygląda na to że w tym wózku graco o którym piszecie, nie podnosi sie podnóżek - przynajmniej nic o tym nie piszą. Dla mnie taki wózek odpada, właśnie chcę się pozbyć graco bez regulacji podnóżka.
Wysyłka jest droga (299zł) bo z USA. Pytanie czy wówczas cena jest nadal atrakcyjna? Czy nie jest to jeden z najprostszych modeli wózka graco? Wygląda mi na nieco zmieniony model mirage plus (inny kosz, tacka), kółka są te same (ciężko się prowadzi, w innych modelach graco sa już lepsze większe kółka) - cena podobnego wózka w PL to 375zł.
Chyba lepiej już zastanowić się nad graco deluxe (czy quatro deluxe nie pamiętam jak sie nazywa) wprawdzie sam wózek kosztuje chyba ok 900 czy 1000 (nie wiem) ale przynajmniej jest porządniejszy.
 
reklama
Olu na pewno nie bede brała wozka z tej aukcji ... piszemy o stylu, modelu itp. a nie o konkretnym zakupie ;-) co do wszystkich tych akcesorii to cena z aukcji jest ok, ale przesyłka droga :(
moj kolega osobiscie bedzie kupowal mi co chce a nie biore fotelika samochodowego bo juz mam ;-) i sprawdzaliśmy nawet jak wyśle mi to poczta lotniczą to koszt ok 50 $ ;-)
 
Do góry