reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Wiktoria skopiuj ten link od http..... do konca i wklej na gorze
A jesli chodzi o jazde wiekszego dziecka w wozku to moja tez nie chetnie do niego wlazi od kad zaczela sama chodzic to tak juz jest z dziecmi:)
 
Jesli chodzi o ten wozek to mnie sie on nie podoba, nie jestem zbyt staro modna ale on jak na moj gust jest zbyt wymyslny, zreszta cena jest kosmiczna:-)
 
Wiktoria, tak to już jest z dziećmi około roku że dostają szału w wózku.... a potem niektórym mija. Maks tak miał - jak zaczął sam chodzić, to za nic nie chciał w wózku i często było tak że pchałam wózek a jego musiałam nieść na rękach... ech ciężko było.
Ale mu się zmieniło i teraz owszem bardzo dużo chodzi ale i sam się pcha do wózka, zresztą wie, że nikt go nie będzie niósł.... Ostatnio jak jest zimno i wieje, to w ogóle sam się pakuje do wózia ;-) Więc może decyzja Twojej sąsiadki o sprzedaży wózka jest nieco pochopna..... ale dla Ciebie dobrze.
Wiesz jeżeli wózek nie jest zniszczony to za cenę 300zł się nie wahaj. Później być może i tak kupisz lekką spacerówkę i po sprawie, albo będziesz korzystała ze spacerówki w wózku, zależy jakie masz potrzeby. 300 zł za wózek głęboki+spacerówka to jest naprawdę malutko!!
 
co do kosza, mimo że nie jest "głęboki" jestem w stanie tam zapakować masę zakupoów, wystarczy rozsądnie ułożyć. Początkowo miałam dylemat, bo bardziej podobał mi się kosz ale materiałowy, jednak znajome które mają wózki z takim wózkiem po czasie używania niezbyt go sobie chwaliły...
pozdrawiam
gaal
 
OlaK wiesz ja na tym skorzystam a ona,,, jak wychodzi z malym to kolo bloku na plac zabaw a tak to widze ze wszedzie z tym malym autem jezdzi i watpie w to zeby zdanie zmienila :-) wiesz zima napewno bede korzystac ze spacerowki duzej z glebokiego bo malenstwu bedzie cieplej i wygodniej a na wiosne cos pomysle bo np nie ktore male parasolki sa przeznaczone dla dzieci ktore sa wieksze i stabilniej siedza :-) ciesze sie ze moj M mowi ze jemu ten wozek sie podoba
 
OlaK fotki pewnie puzniej bo jesli sie na niego zdecydujemy to nie bedziemy go jeszcze w domku trzymac niechce zeby stal u nas w pokoj.. niestety z tym mam klopot i musze cos wymyslic ale jak go w sobote zobacze to poszukam na necie i dam wam linka choc jutro sie wyprowadzam a internet przy dobrych wiatrach bede miala po niedzieli ..:-)
 
reklama
Do góry