reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Witam moje Kochane, no dziękuję bardzo za radę bo z niej skorzystałam, co ja bym bez Was zrobiła:confused: NIE KUPUJE już tego wózek fakt że ładny ale dla dziecka do II m-c życia. Mój mąż stwierdził że z metrówką po sklepach będziemy chodzić:-D . Jeszcze raz dzięki:tak: Aha wózek ww. super kwiatki zniewalające:-)
 
reklama
Polka to super,po to tu jestesmy zeby sie na wzajem wspierac:) A jesli chodzi o te kwiatki to gdzies widzialam takie tez......a gondole moga nawet miec do 80 cm wiec jest roznica......:) Jka znajde inny wozek z takim wzorem to ci pokaze...
 
A mój mąż kupił wczoraj od znajomych wózeczek- Graco, z fotelikiem do samochodu, kolor granatowy, mniej więcej taki
wzek1lu8.jpg
, trochę ciemniejszy kolor.
niektórzy się dziwią,że już kupiliśmy, ale była okazja, bo taki wózek nowy kosztuje ok 300 funtów, a my kupiliśmy za 100., jak nówka...Mój M jest taki dumny z siebie, że wypatrzył,że kupił...
 
cfcgirl taki sam miałam i byłam super zadowolona ;-) nie wiem jak wyglądaja twoje kóleczka od wozeczka bo w u nas w Polsce musza być pompowane, ale w Anglii nie koniecznie...
 
reklama
Witam. My na szczescie kupno wozka mamy z głowy. Jak urodzila sie Julcia kupilismy Ring Max Adbora- dla zainteresowanych jego głowne wady to:
1. Zbyt duza waga
2. Cięzko sie przeklada rączka a więc cięzko go samej złozyc i np wrzucic do auta (ze nie wspomne o ponownym wyjeciu i rozłozeniu)
3. Z powodu swoich gabarytow ciezko sie nim kieruje
4. Tylko 3 pozycje oparcie: _ / I z tym ze ta trzecia to jest naprawde 90 stponi co uniemozliwia wygodna jazde wiec w zasadzie kozysta sie tylko z 2 :/

Zalety:
1. Naprawde duzo miejsca dla malenstwa
2. Swietnie sie sprawdil jako terenówka do jezdzenia u dziadków po lesie bo po niecalych 2 miesiacach zostal juz u moich rodzicow a my kupilismy w komisie Inglesine Magnum. Zaplacilismy 200.. Włozylismy w nią jeszcze 200 (zamowilismy w inglesinie nowe części ktore byly zurzyte) tak więc wozek kosztowal nas 400 i to byl dopiero strzal w 10. Leciutki, wygodny i napewno bedzie teraz sluzyl naszemu synkowi. Julka jezdzila w nim do roczku a potem kupilismy jej parasolke ktora tez nie zdazyla sie wysłużyc bo jak tylko zaczela pewniej biegac (Julka- nie spacerówka ;-)) to wozek jezdzi z nami awaryjnie w bagazniku i wyjmujemy go tylko na kryzysowe momenty (np jak nam Julcia usnie w aucie a my gdzies idziemy wiec ją kladziemy w wozek i juz .wozek wyglada tak jak na zdjeciu tylko ma granatowo-bezową "tapicerke" :) - Inglesina Magnum w
 
Do góry