reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ola - fajnie że Ci sie podoba wybór i że napisałaś o tej dziewczynie że istnieje ;-):tak: chociaż na zimę to raczej w wózeczku się nie wozi dzidziusia a z resztą dzidziuś będzie miał już ponad pól roku :-) a jeśli będe chciała duży wózek to siostra mieszka niecałe 100 metrów ode Mnie i Ona ma wózek głęboki więc jak coś napewno pożyczy :tak::tak:
 
reklama
Tolka, wozi się wozi, a przynajmniej powinno się wychodzić jak nie ma wielkiego mrozu - dla zdrowia malucha :tak: Muszę zmierzyć kółka w mojej obecnej spacerówce i ciekawa jestem czy tamte faktycznie są większe.
Fajnie że się składa w parasolkę, bo to ma potem duże znaczenie przy pakowaniu auta. Nawet jak auto ma duży bagażnik czy jest to kombi, to i tak z dzieckiem jest milion rzeczy do zabrania na jakikolwiek wyjazd i każda oszczędność przestrzeni się liczy.
No albo ja się nie umiem pakować ekonomicznie (wiem że nie umiem, oj wiem coś o tym hihihi).
 
Magdalena25 masz racje w 100%
OlaK dlaczego mowisz ze spacerowka dopiero na wiosne 2009 ??? To juz prawie roczne dziecko,no liczac ze kwiecien to 11 miesiecy.Do tej pory przeciez w gondoli dziecko nie bedzie siedziec..no chyba ja cos zle zrozumialam twojego posta...
Tolka jak najbardziej w zimie z dzieckiem bedziesz wychodzic na sapcerki wozeczkiem co jest wskazane.Codziennie dziecko powinno byc na dworzu nawet w deszczyk nie zaszkodzi.Tylko sliny wiatr i duzy mroz - 10 stopni jest nie wskazany
Lady ja chyba tak tez zrobie ze kupie sobie gondolke uzywana w komisie np.Sa fajne i markowe jak nowe bo co mozna zniszczyc wozek przez kilka miesiecy...a potem kupie super spacerowke ktora bedzie mi sluzyc 2 lata
 
Iwonka, faktycznie może niezbyt precyzyjnie napisałam :zawstydzona/y: Oczywiście już maluch półroczny czy siedmiomiesięczny będzie się wściekał leżąc cały czas płasko w gondoli, i trzeba go z tej gondoli wtedy już zabrać, czy podnieść mu oparcie wózka, ale jak pomyślę o zimie to jednak wtedy "widzę" bardziej wózek spacerowy na dużych kołach czyli taki z uniwersalnego czy wielofunkcyjnego - krótko mówiąc z takiego, co najpierw ma gondolę albo takiego od nosidełka, z uniesionym oparciem.
Z używaniem parasolki na małych kółkach ja osobiście bym poczekała do wiosny, kiedy nie będzie śniegu/brei na chodnikach (albo na wyjazdy do sklepu itp).
Nie każdy może sobie pozwolić na kupno dwóch nowych wózków, ale dziewczyny już piszą, że na początek można sobie kupić używany wózio z gondolą itp.
 
Tak zima z wózeczkiem! Na sanki nie ma co liczyć, bo wiadomo śniegu mało i od razu chodniki solą i odśnieżają.
Małe skrętne kółka zimą mogą być udręką, ale można się na nie spokojnie przerzucić wczesną wiosną.
 
Ale i w tym wozku jest spacerowka wysoko i to naprawde trzeba te dziecko dzwigac zeby je tam wsadzic.... Jesli chodzi o kolka to trzeba sprecyzowac co jest male,co srednie a co duze.
-duze wiadomo ze to tez co maja wozki w wiekszosci wielofunkcyjne jak ten powyzej
-np.srednie to takie i wedlug mnie nie naleza tez do malych a ja takim w zeszla zime podobnym modelem spokojnie dalam sobie rade na sniegu..Zreszta w miescie to raczej chodniki sa odsniezone moze z opoznieniem czasami ale w koncu odsnieza.:) Wózek SPRINT BABY DREAMS WYSYŁKA kurierem (269498577) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
-a male to takie Wózek Parasolka MACLAREN QUEST SPORT - 5,5 kg (269403976) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
 
reklama
Puchatka mi też sie podoba taki wózek,o którym Ty piszesz, taki sam sobie wypatrzyłam i taki już chyba zostanie.Kolor jaki bym wybrała to bordowy, jest super.:-)
 
Do góry