reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

kangurka fajne to twoje maleństwa. Ja "testuję" napotkane wózki a mam w domu chomika - raczej sie nie rzuci na młodego ( nawet w pokojowych celach). :-D
Jak chcą w sklepach , żeby ludzie nie gibali wózkami to niech je w gablotach postawią.
madamagda z tego co przyuważyłam płynna regulacja oparcia polega na spuszczaniu- podciąganiu oparcia na paskach jak w turystycznych rzeczach typu plecak.Nie jest to rozwiązanie komfortowe.Mam pytanie : czy w twojej gondoli podnosi sie część tak aby dziecko mogło już trochę pooglądać świat?Widziałam , ze jest to w jakimś wózku z doczepianą gondola ( stanowi raczej rzadkość w doczepianych)ale nie mogę sobie przypomnieć w jakim.
 
reklama
Szopek
w tym wózku raczej tego nie ma, tz nie obczaiłam jeszcze wszystkich bajerów.
A z tą płynną regulacją to masz rację, widziałam coś takiego np w X landerze, albo Quinny Speedi wydawało mi się to bardzo przydatne, zresztą wyjdzie w praniu.

Śliczniusi chomiczek, ale ja nie mogę mieć takich małych zwierzątek, bo jestem nieuważna i zdarzają się wypadki :)
 
szopek - ja mam płynna regulację w Peg Perego, gondola wpinana NAVETTA. Działa to "na korbkę". Jest taki uchwyt pod spodem na przodzie gondoli, który sie wysuwa i w miare kręcenia nim oparcie się wznosi na żądaną wysokość. Maksymalnie do pozycji półsiedzącej, tak bym to okresliła.
 
Kangurka piekne pieski masz.Nie dziwie sie,ze tak wozek testowalas.

kangurka super psiaki trzymasz je w domciu |?

No trzymam je w domu, bo dog to nie pies kojcowy... Zresztą mam hodowlę więc szczeniaczków w stodole bym nie trzymała. A ze czynnie pokazuje swoje psy na wystawach - tez muszą być zsocjalizowane i w miare czyste (mieszkanie w kojcu nie dodałoby im urody).
To są bardzo przyjacielskie stworzenia, a ze nie mają swiadomosci że waża wiecej od człowieka (sorry, teraz moge juz zaczac z nimi konkurawać na wagę :-D) no to testowac wózek musze na wszelki wypadek... One z radości mogą przypadkowo coś trącić - np wózek...

Ło matko Kangurka, niezłe to stadko, ja mam 2 małe pieski i kota i sie zastanawiam jak zorganizować dla nich bezpieczną zagrodę. Bo niby są łagodne, ale suczka nie lubi małych dzieci i potrafi złapać za nos.
Do tego w tamtym roku wybudowaliśmy basen na ogrodzie i tylko teraz problem z orgodzeniem go.:wściekła/y:

Moje stado ma swój pokój, bo jakby mi sie po domu rozlazły to już ie miałabym gdzie stanąć... Do tego mam 2 koty, które wystarczająco duzo miejsca zajmują na sofie... :szok:

kangurka fajne to twoje maleństwa. Ja "testuję" napotkane wózki a mam w domu chomika - raczej sie nie rzuci na młodego ( nawet w pokojowych celach). :-D

No faktycznie - Twój chomiczek jest nieco lżejszy od moich dogów... chyba :-p

PS. Pogoda straszna!! Wieje tak, że szyby mi latają w oknach :dry:
A takie było piękne słoneczko u nas do południa! :happy2:
 
Ja sie obawiałam, ze jak jest oparcie na paskach jakiś to trzachnie coś w materiale i będzie kłopot. Ale nie widziałam żadnego takiego na żywo, bo u nas w mieście tylko takie stu tonowce są w sklepach. Zobaczę dokładnie jak w x landerze jest jak się wybiorę gdzieś wreszcie.

madamagda już znalazłam co to był za wózek :deltim focus np.
Wózek wielofunkcyjny FOCUS firmy Deltim (295671564) - Aukcje internetowe Allegro
i wszystkie te lepsiejsze gondolowe z natury ( nie wielofunkcyjne znaczy się)
 
.madamagda już znalazłam co to był za wózek :deltim focus np.
Wózek wielofunkcyjny FOCUS firmy Deltim (295671564) - Aukcje internetowe Allegro
i wszystkie te lepsiejsze gondolowe z natury ( nie wielofunkcyjne znaczy się)

U mnie na 100% nie ma czegoś takiego, już czaiłam pod spodem czy da się coś tam zrobić.
A co do tych pasków to nawet nie pomyślalam co się stanie jak się przetrą np. Jednak dziecko się wierci w tym wózku, mocno się opiera i w końcu coś rzeczywiście może się coś przetrzeć, bo zazwyczaj te paski są tak cieńkie, wyglądają jak pasek od regulacji ramiączka w plecaku, a teń ściągacz powoli będzie ścierał materiał.
No już sama nie wiem, tak czy siak nie będę sie juz nad tym zastanawiać, bo w końcu po ptokach.:sorry2:
 
reklama
Do góry