reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

dziewczyny, mam dylemat. chcę kupić Emmaljungę Smart, ale u w atrakcyjnej cenie mogę ją mieć tylkow kolorze Jungle Pink, są tam wstawki rózowe, jak myslicie, to przesada różowy wózek, co??????


To żadna przesada - tak mi się wydaje :-), bo ja mam zamiar kupic wózek w kolorze ciemnej śliwki bez względu na to czy będziemy mieć coreczkę czy synka.
 
reklama
Widziałam dziś u koleżanki wózek wielofunkcyjny jakiejś polskiej firmy ( nie pamiętam nazwy ale trzy członowa). Nie był taki zły. Trochę mnie zdziwiło, ze utwardzana gondolka tzw nosidło jest tak miękkie.A pod spodem były te wszystkie szelki i to pewnie gniecie( nie wspominajac już o kręgosłupie dziecka). Ale w zasadzie nie był zły - dała za niego 600 zł. Zarobiło mi sie głupio, ze wymyślam jakieś x landery ( a dziadkowie płacą) i pogrzebałam dziś w tańszych producentach.
Znalazłam ładny wózek. Kolor czerwony ( pomimo, ze chłopiec- a spotkałam sie z dziwną opinia, ze chłopiec i czerwony to "kicha i pedalstwo"). I niby okej ale nosidło 72 cm długości i coś mi sie wydaje, że to norma jakaś ( a ja się dziwiłam Hauckowi). No i waga ok.21 kg:szok::szok::szok: ( i jeszcze piszą około wiec pewnie około, ze 25).Masakra.Weź tu człowieku bądź mądry i kup ( prawie choćby) idealny wózek .
WÓZKI TAKO wózek FAST RIDER - NEW 2008 (aukcja 150209191552) - Ogłoszenia i aukcje eBay.pl
 
durnowate stwierdzenie :dry:

Moje dziecko w takim bądz razie miało " kiche i pedalstwo " :-p:dry:

a'propos - podobno błekitny to kolor pedałów... No to ja nie wróże nic dobrego męskim niemowlakom :baffled:
haha, oczywiscie się smieje - przesady i takie głupie idiotyzmy chowam sobie do szuflady z "wariactwami". Wyjmuje je jak chce sie pośmiać :-D
 
Ja myślałąm że jak będe miała synka to kupię czerwony wózeczek, ;-) no ale w zasadzie ten mój fioletowo-śliwkowy pasuje i do dziewczynki i chłopczyka. To na wypadek gdyby mojej Hani wyrósł ogonek :-D nie no tego nie przewiduję raczej.
 
Jak tak dalej pójdzie złamiemy dziecku psychikę i już na starcie będzie stracone - a wszystko to przez wózek, kocyk, śpioszek. Boże! Ja miałam niebieski wózek i na dodatek wszystkie dzieci w rodzinie miały niebieski, bo to był przechodni wózek.( wiwat lata 80).Moje siostry cioteczne- biedne dziewczyny. Z tego pokolenia już nic nie będzie.:szok:
PS. Dla kogo są czarne wózki - dla satanistów ( dziecko rosemary)?
 
reklama
a propo czarnych wózków ....jak byłam z Jasiem w ciąży to jezdzilismy z moim mężem i szukalismy fajnych wózków po hurtowaniach ...a że mój luby jest- był z tych " metalowców długowłosych w czarnych ciuchach ...to zwrócił uwagę na super wypasiony wózek w kolorze " black " ....na PILOTA !! za bagatela 4 tyś ....a było to jakoś 2 ,5 roku temu

siedzisz sobie w domu ogadasz tv a dziecko po ogródku sobie jezdzi samo w wózku ....a ty tylko " pilotujesz" z fotela ...
 
Do góry