reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
szopek nooo cena a ciekawe czy ten materiał nie jest taki śliski :cool: wogóle fajne są te wózki ale są duże..
To o Navarze czytałam częściowo. nie mam zbyt dużego budżetu. Znajoma ma baby merc ale z tych nowych co się kółka obkręcaja itd chwali sobie 3W1 NAJNOWSZY ZESTAW BABY MERC Q7-X (1879200172) - Aukcje internetowe Allegro tyle że ma bez fotelika dawała coś ok 800 zł
z kolei inna znajoma zamieniła atlantica na żabika Wózek głęboko-spacerowy SHOPER firmy GZ-ŻABIK - porównaj ceny - NOKAUT.pl i jest mega zadowolona. Ja miałam jedyną wadę w tamtym masakra była po schodach, no i skręt taki sobie

Trzeba napisać kilka rodzai zakręcić tarczą i rzucać lotką :tak::-D

jest też taki http://allegro.pl/obrotowe-pomp-kola-kolory-hit-nowy-caly-zestaw-i1908359629.html za dużo ich wogóle

podobają☺ mi się takie też ale boje się że są ogromnie ciężkie kiedyś prowadziłam marite fakt było to z 3 lata temu ale było mi ciężko http://allegro.pl/wozek-planet-gondola-spacerowka-pomp-kola-okazja-i1934613883.html
 
Ostatnia edycja:
Najlepiej jakbyś mogła pojechać do jakiejś hurtowni czy większego sklepu i obejrzeć, zmacać, poprowadzić.
Jak patrzę na ten baby merc to mam wrażenie , ze rączka jest blisko wózka i idąc kopałabym w koła czy oś.
Zobacz załącznik 407735
ale to może kwestia zdjęcia.

Fotelikiem bym się nie sugerowała, to raczej jest atrapa, żeby mandatu nie dali. Bałabym się przewozić dziecko w czymś takim.

Co do chwalenia wózka to powiem, ze ludzie bronią swojego wyboru jak niepodległości. Nie wiem o co chodzi, ale bardzo mało osób się przyzna , ze coś w wózku jest nie tak.
Nawet czytając rożne fora gdzie ludzie są anonimowi, mam to wrażenie. 3 razy w serwisie z powodu usterek? Nic to.
Nie piszę tego a propos twoich koleżanek, po prostu trudno o rzeczowa opinię.

Na cmentarzu obczajałam wózki :-p ale żadnych nazw nie spamiętałam, bo teraz tyle producentów.Wózki różniły się tylko logiem i co najwyżej rodzajem tapicerki- błyszcząca i matowa. Trudno by mi było zgadać które wózki były drogie a które ( stosunkowo) tanie.
Jedynie x lander xa się powtarzał.
 
szopek no możliwe że tak jest że każdy swego chwali i broni ale po co ? zeby chyba się nie przyznać to złego wyboru :-)
Jeśli chodzi o merca to ja nie uderzałam nogami, jedna rzecz która się rzuca kosz jest tak nisko ze tachasz go po krawężnikach i po paru mc wymaga najprościej szycia. Fotelik nie wiem nie mają, ale jak patrzysz na allegro to 3 w 1 :-D;-)
Ja tam na swojego narzekałam że jednak cieżki, ale wszędzie szło się wepchać (las, plaża, itd) i jak by nie patrzeć daliśmy za niego 350 zł o ile pamiętam w sklepie stał za 720 zł no tyle jak bym dała to bym miała zgryz :eek:
Co do znajomej co atlantica odstawiła nawet nie próbując spacerówki, mały ma pól roczku wyciagneła "wkład" (niby gondole) ustawiła spacerówke a przednich materiałów nie wyciagała i ma super zakrytą obudowaną spacerówkę dla 6 mc szkraba :tak: dodam ze nie wozi wózka w aucie, i nie nosi po schodach :)

Jak widze jakiś wózek staram się dostrzec na nim jakiś napis firme cokolwiek aby później móc podstępnym sposobem go znaleść, ale masz racje tyle tego że aż ciężko.
 
Ostatnia edycja:
Nie chce podpaść pod to że chwalę swoje ale..... wiesz Wiktoria nie mogę pojąć jak można być zadowolonym ze zmiany wózka ze skrętnymi kołami na ten wózek co pokazałaś , u nas mówią na to czołg. Jak miałam kupować wózek dla Zuzy to same takie wózki były u znajomych i w rodzinie i absolutnie każdy nam odradzał. Zresztą sama pojeździlam nie raz i nawet w tamtym roku przyjechali znajomi z takim to jak porównaliśmy oba modele to stwierdziliśmy że byśmy w życiu z takim nie przetrwali. Zasadnicza różnica jak masz skrętne kola to pchasz jakby płynał a w tamtych to musiałam nieźle się napchać i najgorsze przy każdym skręcie go podnosić. Poza tym jak masz gondole to gondolę twardą z materacykiem a w tamtych to równie dobrze mozna od razu spacerówkę kupić. I trochę to smieszne że masz dziecko w spacerówce obudowane, jeszcze kołdrę wrzucić to będzie bezpieczne.:-D . Nie wiem pewnie znów wyskoczyłam z moimi teoriami ale jak sama miałaś taki wózek i chyba nie byłaś do końca zadowolona to nie wrzucaj się kolejny raz w to samo, teraz za nieduże pieniądze możesz kupić te różne wózki które pokazywałś już nie ważna jest firma, wazne żeby był zwrotny i wygodny dla ciebie i dzidziusia.
 
Wiki ależ cena tego wózka :confused: trochę dziwne ale pewnie kuszące, dla mnie by odpadał ze wględu na spacerówkę, kubełkowe, malutkie, moze do roku i jak w tym spać.

A tak mi sie przypomniało o różnych dziwnych przekonaniach, moja szwagierka przełożyła 7-miesięczne dziecko z wózka atlantica do rozklekotanej parasolki i twierdzila ze małej zwisającej przez ramę w zimie wygodnie. Problem był taki że kolo sie przebiło w tym dużym i nikt go nie naprawił.
Ja za żadne skarby nie chce cię namawiać broń boze na atlantica bo pewnie teraz bym sobie jeszcze inny wózek kupiła tylko takie moje przemyslenia.
 
Sylwia ja bym tego nie kupiła chyba ze względu na cenę hehe ze strachu :-D no kubełkowe hmmm pewna pani ma wózek tyny way - Szukaj w Google i zachawala bo mały zgrabny ale dziecko urodzone marzec chyba już teraz sięga nózkami końca podnóżka inna znajoma próbowała wsadzić 1,5 roczniaka i ni dy rydy ;-)

Mi się atlantic podoba strasznie mimo skrętnych kół wydaje się być masywny i na różne drogi, blokuje mnie z nim fakt że ta spacerówka tylko na jedną stronę. Z jednej strony coś chciało by się lżejszego ale jak ma mi to latać po chodniku i telepać jak bym parasolką jechała to już wole kupić czołga po roku przerzucić się na parasolkę i w nosie.
W ogóle dla mnie do dużego wózka obowiązkowo pompowane koła jak widzę pozdzierane, ubite, i do tego farfocle z tych kółek piankowych to masakra.

Co do kasy jak bym miała jej w brut pewnie nie miała bym takich problemów jakoś nie chce mi się wyrzucić kasy na np rok
 
Ostatnia edycja:
reklama
szopek i jak tam u Ciebie z wózkiem ? oglądałam deltim Deltim - Klasyczny Premier/Leo 3 w 1 w super cenie (1968185121) - Aukcje internetowe Allegro oglądałam beżowy czy coś podobnego na żywo w sklepie ma po odblokowaniu ośke przednią skrętną nie dużo przyznam ale po chodnikach może być dobre :tak: ogólnie fajny lekko się podbijał, miekki taki do bujania. Waga wiele do życzenia nie próbowałam podnosić :cool: Pani mówiła że to tylko do końca roku taka cena 999 zł już tańszy nie będzie na pewno i to ostatni moment:-D zostawiłam to bez komentarza
 
Do góry