reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Wiki- kojarzę ten wózek :tak:, choć zdziwiłam się, ze ma skrętną oś. Bujałam go kiedyś, stał u koleżanki na klatce schodowej.:-pTo było jak jeszcze nie miałam swojego, dawno , dawno. Miałam mętlik, bo żaden wózek nie był idealny. Zastanawiałam się nawet czy nie kupić używki, żeby w porządnej gondoli pojeździć, a potem kupić jakąś spacerówkę.
Z firmą mam pozytywne odczucia, moje 2 koleżanki mają deltim voyager i są nie do zdarcia. Taki raczej czołg, mnie bolały ręce, ale one są zadowolone.
Ja mam skrętna os w swoim , nie ma co liczyć na płynne poruszanie się w sklepie czy na małej przestrzeni ( w miejscu nie zakręcisz), ale wręcz frunie po chodniku czy ścieżce, zakręca bez potrzeby użycia siły.
 
reklama
Wiki ten Quini maly jest,spacerkowka na dlugo nie stracza:no:ladny ale maly.
Szopek wyglada nie zle,mialam podoby ale spacerowka masakra,pasek miedzy nozkami mialam bardzo nisko,Konrad mial 7 mies a pasek byl baaardzo daleko.Sprzedalam w koncu.
Podoba mi sie ten wozek ale boje sie wlasnie takiego czegos:sorry2:
 
Kwiateczku- masz na myśli Voyagera?
Chodzi o taki pasek na barierce, czy ten z 3 punktowych pasów? Prawdę mówiąc nie zwracałam uwagi. W voyagerze widziałam tylko niemowlaki a leo bez lokatora.
 
Kwiateczku- masz na myśli Voyagera?
Chodzi o taki pasek na barierce, czy ten z 3 punktowych pasów? Prawdę mówiąc nie zwracałam uwagi. W voyagerze widziałam tylko niemowlaki a leo bez lokatora.

Tak,mialam podobny do niego Leon sie nazywal czy jakos tak,pasek do spacerowki,ten miedzy nogami byl wszyty i byl strasznie daleko.Kondzio mial chyba z 8 mies a mial go przy kolanach,ciagle sie zsuwal ,byl w takiej pollezacej pozycji co mnie draznilo bo plecy przeciez nie mial oparte jak powinny byc:baffled:
 
o jacie, mam w subskrypcjach ten temat i patrze - wasze nicki na wozkach.. mowie nie.. no chyba nie woza trzyipollatkow w wozkach jeszcze? wchodze i patrze, ze to przyszle mamusie :D nie zauwazylam wczesniej..
ale slicznie, szopek, kwiateczek - MEGA WIELKIE GRATULACJE!!!!!! znacie juz plec? ;)
 
szopek, kwiateczek no to tylko ja zostałam bez wózka :eek:

Ale ja tez w sumie nie mam:zawstydzona/y:mam ten Graco z travel system ,Kondzia tym wozilam:tak:Jest w bardzo dobrym stanie poza jedna rzecza,przy raczce urwala mi sie ya ochrona z gumy,zostala sama rurka i zimno jak diabli tak trzymac:sorry:
Szopek chyba mnie nie rozumiesz,nie umie chyba wyjasnic,sorki:zawstydzona/y:chodzi mi o pasek na siedzisku ktory jest miedzy nogami.nie przy barierce..Kondzia zapinalam w pasy,a jakaby nie:zawstydzona/y:Tylko wlasnie z tego glebokiego jak go przezucilam na spacerowke to ten pasek byl do niczego,Kondzio nie chcial w nim siedziec,nie wiem po co kupilismy w ogole ten gleboki wozek.chyba zeby kase stracic.W chicco nie moge wozic bo to tylko spacerowka:baffled:Chcialabym teraz miec gleboki wozek ale od poczatku.Kondziowi tego Leona kupilismy w Polsce,jak mial 4 mies.W Graco byl od poczatku,w tym travel system i w sumie nie byl na lezacej pozycji wiec potem byl problem z lezeniem w tym Leonie:sorry:
 
Zakapowałam Kwiateczku, no jasne. Ja często widuję matki które nie zapinają dzieci w wózku na szelki i one nie wypadają tylko dlatego, ze na barierce jest taki pionowy pas. Często nie mają pozapinanych pasów, bo te sa przykryte grubym kocem i jeszcze poducha pod plecy-luksus.

U nas szelki miały tylko jedną pozycję w tej części plecowej i jak Miku miał z dwa lata to były z za nisko, więc mu tak bokiem wisiały. W spacerówce były już dwie opcje, jak Miku wyrósł to przełożyłam na wyższą i po problemie.
 
reklama
HHeeee Szopek chyba wytlumaczylam w koncu porzadnie:-D:-DW tym Leonie byly paski wszyta za placemi tez:no:tak ze regulacji wcale a ze Kondzio byl drobny nie moglam korzystac ze spacerowki,przeprosilam sie z graco i smigalismy nia:tak:potem kupilismy chicco.Pierwsze dziecko to rozpusta,3 wozki:zawstydzona/y:terazmusze jeden kupic a porzadny.Czlowiek uczy sie na bledach.
 
Do góry