reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
lukrecja a wózek Mutsy to swietny wybór :) gdyby ceny nie były takie drogie a przede wszystich wlasnie gdyby nie był ciężki to sama bym go kupiła, ale niestety musze miec lekki bo bede go na 2 pietro tachac :) ale napewno będziesz zadowolona :)

Przede wszystkim cieszę się, że jest bezpłatnie użyczony :D i nie trzeba było kupować hi hi
 
To ja też się pochwalę swoją bryką. Jeszcze stoi w sklepie, ale już zapłacone. Gwarancja liczy się od dnia odbioru, więc weźmiemy go bliżej narodzin dzidzi.
Wózek prowadzi się jak marzenie, jedną ręką, ma wypasione resory i można ponoć z nim nawet jogging po lesie uprawiać (to jeszcze do przetestowania :D). Trochę ciężki i zajmuje miejsce po złożeniu, ale w bagażniku nam się zmieści, więc spoks. Można do niego wczepiać kapsuły samochodowe.

216036banner_4.jpg

Mountain Buggy - Terrain
 
Fajna bryka:)Mi sie podoba.Ale cena to chyba tez wysoka co???Tak mi sie cos kojarzy...Ja poluje na nieco tanszy odpowiednik-pomecze sie troche jeszcze z moja gondolka i kupie ten MAMAKIDDIES 3 WHEELER PUSHCHAIR BUGGY STROLLER JOGGER | eBay .Znajoma kupila niedawno bardzo sobie chwali jak na ta cene.Od kiedy bedziesz go uzywala??Od urodzenia??Moj maly ma 4,5 miesiaca i zastanawiam sie kiedy moge go juz uzywac.Niby pisze,ze sa od urodzenia ale opinie sa rozne,zreszta sama nie wiem...
 
reklama
Dziekuje dziewczynki za opinie:)Ponadto na korzysc zielonej spacerowki przemawia wieksza ,regulowana podkladka na stopki dziecka.Wiecie co,kolezanka kupila taki czarny jak powyzej(ten z duzymi kolkami)-tez jest fajny,ale jej bobas ma 8 miesiecy i siedzi juz samodzielnie,nozki mu wystaja,a moj ma 4 i pol miesiaca wiec narazie musi byc w pozycji polezacej,a ze jest duzy chlopak(ma juz 9 kg prawie wiec podejrzewam ze w tym czarnym by sie nie miescil....chodzi mi o stopki-musialyby mu zwisac chyba)A te duze kolka przydaja sie podobno zima,latwiej po sniegu nim sterowac, ma dodatkowo tacki na napoje dla mamy:) ogolnie zbiera same dobre opinie jednak raczej chyba sklonie sie ku tej zielonej-nawet ladniejsza:)hmmmmmmm......
 
Do góry