reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
jaskolka, swietny wozek! Mam taki sam :-) Troszke inne kolory.

wozek.jpg
 
cookies moja koleżanka ma ten wózek Roan Marita i jest bardzo zadowolona, sama go nawet prowadziłam jak byłam z nia na spacerku i powiem ci ze jest bardzo poręczny w prowadzeniu, lekko sie podbija i wogóle się nie spodziewałam że jest taki lekki w prowadzeniu, bo wygląda dość mocarnie, także napewno będziesz zadowolona :))

lukrecja a wózek Mutsy to swietny wybór :) gdyby ceny nie były takie drogie a przede wszystich wlasnie gdyby nie był ciężki to sama bym go kupiła, ale niestety musze miec lekki bo bede go na 2 pietro tachac :) ale napewno będziesz zadowolona :)
 
Dziewczyny mam pewnie głupie pytanie, no ale niedoświadczona mama ze mnie, to pytam: na co się kładzie dzieciątko w wózku latem? Bo chyba kołderki są za ciepłe, a z drugiej strony trzeba jakoś zabezpieczyć materacyk przed ewentualnym zalaniem? Kocyki, pieluszki się podkłada?
 
reklama
Kobitki wózki super!
Ja miałam materacyk przykryty bardzo cieniutkim,bawełnianym kocykiem,czasami też pieluszką flanelową.Jak Amka była już troszkę większa,to zakupiłam bardzo cieniutką kołderkę i podusię do wózka(dwa cienkie materiały zszyte,więc prawie nic pod główka nie było) i to stosowałam.
 
Do góry