reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
do mnie bardziej przemawia zielony,lubię w wózkach duże koła ale w tym czarnym jak dla mnie to już przesada
 
Sąsiadka z bloku miała taki jak ten zielony, całkiem fajnusi wózek. Zresztą on jest całkiem podobny do dawnego modelu Jane, który miała moja siostra 5 lat temu i sobie chwaliła.

Ja dzisiaj kupiłam torbę do wózka wreszcie :D
 
Lukrecja dziekuje,chyba go kupie,niech sie dzieje co chce.Tak jakos mnie ciagnie to tych trojkolowcow choc przyznam szczerze,ze na poczatku mi sie nie podobaly kompletnie!Gdy juz zostalam mama zaczelam zwracac uwage na inne mamy i dzieciatka;p i tak ogladajac te trojkolowce dzien w dzien w koncu stwierdzilam,czemu by nie>???Jest niedrogi wiec mysle ze nie bede zalowac ze go kupilam:)Mezowi tez bardziej spodobal sie ten zielony,no nic za tydzien czeka mnie przeprowadzka wrrrrrrrr (caly dom mam w pudlach ,skad tego sie tyle wzielo???:o)Potem na spokojnie zamowie ,napewno dam znac jak sie nim jezdzi:)
akutan-sliczny wozeczek,gratuluje zakupu.Te siodelka do samochodu sa super!ja dostalam w spadku od szwagierki,ale gdybym miala kupowac napewno zdecydowalabym sie ne taki model.Super!
ehhhhh czasami brakuje mi tego dreszczyku emocji,ekscytacji-pierwszy wozek,lozeczko ,pierwsze spioszki.......mmmmmmm:)
 
reklama
Do góry