reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
Dziewczyny dostałam używany fotelik x- lander a x car, czytałam o nim ślę tam jest napisane że jest tylko ten jeden atest... wiecie maxi cosi czy kiddy mają te światowe. . Pytanie moje.. czy zostawić ten? Czy zainwestować. ... ktoś z was miał może foswiadczenia z tym fotelikiem??
 
ja niestety nie znam sie na fotelikach ale gdzies czytalam, ze to jedna z tych rzeczy ktore powinno sie kupic nowe dla 100% bezpieczenstwa dziecka
 
Ja kupiłam używany ale dobry z atestem. Mój szwagier był w sklepie pytał sprzedawcy to polecił nam ten który kupiłam i mówił , że można używany. Ja nie ufam tym fotelikom z 3w1.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mhm.. no ma ten europejski atest zakończony na 04... to wystarczy?

Ważne czy przeszedł niezależne testy konsumenckie ADAC, bo atesty to producenci mogą dawać na każdy jeden badziew. Słyszałam że ten model traktowany być powinien raczej jako nosidełko niż fotelik samochodowy i osobiście wybrałabym co innego,w końcu od tego zależeć może życie i zdrowie naszego maleństwa.
Polecam stronę Link do: fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa tu można sprawdzić oceny fotelików na podstawie niezależnych testów.
Znalazłam też wątek tutaj na forum https://www.babyboom.pl/forum/temat/niebezpieczne-foteliki-dobrych-marek-ostrzezenie.39748/page-2 wprawdzie nieco stary ale można spróbować zadać doradcy pytanie odnośnie wyboru.
Co do tego że fotelik jest używany-jeżeli mamy pewność że nie brał udziału w żadnym wypadku to ok,jeśli pewności nie ma lepiej odpuścić bo może się okazać że mimo że wizualnie wyglada dobrze to w skorupie sa mikropęknięcia i już bezpieczny nie jest.
 
reklama
Dziewczyny a może macie jakiś godny polecenia leżaczek bujaczek? Z córką miałam huśtawkę ale nie sprawdziła się i teraz szukam leżaczka.
 
Do góry