reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

na lezaczkach sie nie znam, ja dostalam koszmarnie brzydki oczojebno pomaranczowy z turkusowymi wstawkami i psychodelicznym usmiechnietym kwiatkiem, bede go obszywac :D

cale szczescie pan z olx byl uczciwy i mam juz swoj organizer :)
1464947740-1d1mld.jpeg
 
reklama
Hehe no to dobrze się stało :)

Jeśli chodzi o bujaczki to ja mam taki :
1464966740-1d1mld.jpeg


Ale nie znam go Bo dostałam od siostry. Podobno fajny :)

31 tc Ignaś <3
 
Ja tez mam taki bujaczek tylko w innym kolorze, na pierwsze miesiące fajnie sie sprawdził, zwłaszcza jak brałam prysznic czy cos gotowałam to miałam mała przy sobie. Teraz przy drugiej tez sie sprawdzi. My jeszcze kupiliśmy od znajomych taki dużo większy bujak, który sam buja, gra, i wyświetla cos na suficie. U nich super sprawdzil sie w usypianiu dziecka, a ponieważ ja nauczona doświadczeniem ile czasu musiałam poświecić aby moja zasnęła to stwierdziłam ze teraz pójdę na łatwiznę [emoji6]. Przy jednym dziecku mialam czas na tulenie godzinami, teraz starsza pewnie tyle czasu mi nie da dla dzidziusia :-). Mam to w piwnicy, wiec nawet nie mam jak zrobić zdjęcia.
 
A do tych leżaczko-bujaczków od którego miesiąca można dzieci bezpiecznie wkładać? Też chcę kupić takie cudo, przy synu nie miałam, ale myślę, że przy drugim dziecku się przyda bardziej :)
 
gadalam dzisiaj z siostra cioteczna i powiedziala, ze kladka od samego poczatku jak musiala cos w kuchni czy lazience zrobic ale tylko na chwilke
 
Ja mialam lezaczek z wibracje z Fisher price i bylam bardzo zadowolona. Synek machajac nóżkami sam się w ruch wprowadzał. Fajna rzecz.
 
reklama
My mielismy bujaczek ale twraz nie pamietam jaki :-( dostalismy go jak mala miala miesiac i go od tego czasu uzywalismy ale tak jak dziewczyny pisza na poczatku tylko na chwile
 
Do góry