reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
Moje drogie....wróciłam z Lidla. .. u nas w mieście jest tylko jeden... masakra. Wojna taka, że ho ho.. same ciezarne i sarsze panie..a łokciami tak pracowały, że aż strach;P na szczescie znalazłam bezpieczne miejsce i kupiłam co chcialam..:))
 

Załączniki

  • 2016-05-05-10-03-54.jpg
    2016-05-05-10-03-54.jpg
    332,8 KB · Wyświetleń: 146
Koleżanka mi polecala. . Ze fanem w noszeniu i kolor się nie ściera. . Ja mogę powiedzieć, że w dotyku milutkie 100% bawełny. :)
 
Ja tez wrocialm z lidla ale jak tam zaszlam to juz wiekszosci rozmiarow nie bylo mam body na krotki taki jak ty wenaa i spodnie tez w taki sam wzór i skarpeteczki tez kupilam chcialam jeszcze body w kropki ale nie bylo juz rozmiarow same duze juz zostaly i upolowalam 1 stanik zobaczymy jak aie bedzie sprawował a co do jakosci ciuszkow z lidla kupowalam zawsze córce z tej firmy i nigdy nie mialam z nimi problemu nie rozciagaly sie w praniu ani kolor nie znikał
 
Moje drogie....wróciłam z Lidla. .. u nas w mieście jest tylko jeden... masakra. Wojna taka, że ho ho.. same ciezarne i sarsze panie..a łokciami tak pracowały, że aż strach;P na szczescie znalazłam bezpieczne miejsce i kupiłam co chcialam..:))
Tez byłam, kupiłam spodenki i skarpetki dla maluszka a dla siebie ciążowe legginsy.Bardzo fajne te rzeczy,też polecam!
 
Ja tez dzisiaj byłam na LIDLingu :) kupiłam dla siebie 2 staniki, 2 bluzki z krótkim rękawem i 2 pary leginsów ( czarne są super ) i bluzke na ramiączkach ale nie z ciążowych. Dla córci oczywiście też kupiłam - żeby nie było że tylko dla siebie samolub kupuje - bodziaki, spodenki i skarpetki :)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry