reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Milkaa podoba mi się ten przewijak, prostota i umiar są czasem najlepsze.:-D

ps. A gdzie dzieci masz?

Issa_zg wózek trójkołowy jak wcześniej pisałyśmy większość z nas uważa za niebezpieczny. POza tym akurat ten model wózka Chicco jest zbyt plastikowy jak dla mnie ta godndolka ma cały spód plastikowy czyli słabo oddycha..ale to tylko moje zdanie. Oprócz wad ma ładny kolorek
 
reklama
Dziewczyny super zakupy zrobiłyście!!!
Juz nie moge sie doczekac kiedy ja juz kupie wózek itp.
Snoopy mogę zapytac ile kosztował wózek który kupiłaś? Strasznie mi sie podoba :-)
 
Co do wozeczkow - w te sobote odwiedzila mnie mama 3 miesiecznego smyka - ktora uzytkue X-landera - nie chcialabym negowac - ale zaobserowalam cos co mnie odstraszylo od tego wozeczka:
wyciagajac z samochodu rozlozony wozek - trzeba bylo zakladac przednie kola - mimo ze samochod maly nie byl - Renault Kangoo - czyli busik. Zalozone kola odpadaly:szok: - ale moze to kwestia wprawy - choc po 3 miesiacach tata wprawe miec powinien :-D
A caly wozeczek - gondolka juz ledwo miescila chlopczyka - bo byla dziwnie pozewzana w srodku...plytka
Wozek jak jechal to caly drzal i sie trzasl - duzo elementow plastikowych....niestety malopozytywne wywarl na mnie wrazenie - ale ja mam porownanie do emmalungi - aluminiowej i stabilnej - wiec moze za duzo wymagam. No nie wiem:baffled: - akos mi tak tandetnie to wszystko wygladalo:zawstydzona/y:
 
magdziara - dzieci w piatek pojechaly do babci - troche z powodu mojej choroby - nawet nie mial kto agatki do szkoly zaprowadzac - a troche - abym mogla odsapnac, zalatwic kilka spraw w miescie (zdjecie, wniosek na prawko, 2 jazdy mi zostaly...)
 
To jest coś co mi się właśnie bardzo nie podoba w wózkach...we wcześniejszym poście pisałam opinię o Chicco dla Issa_zg i ten własnie mankament wymieniłam.
Na szczęscie moja Teutonia nie ma takich elementów:)

no wlasnie - rozne sa preferowane rozwiazania - tylko dziwi mnie to ze te wozki tanie nie sa - wiec nie powinny byc takie plastikowe
choc to zapewne wplywa tez na ich ciezar - sa lzejsze - ale czy trwale???
 
Dziewczyny, dziękuję za gratulacje!!!! :-)
Patrze na te zakupy i gęba mi się śmieje :-D. Pełna radość!

Przewiajk mamy taki ikeowy


tzn, komoda z przewijakiem
ale! Milkaa ! Najlepiej jadac zadzwoń i zapytaj czy mają na stanie Twój towar- my mamy na razie samą komodę, bo przewijaka akurat nie mieli, dokupimy za tydzień.

A maxi cozaki wśród czerwcówek rządzą...:tak:
 
a ja narescie zamówilam łóżęczko :-D
ld_goska_gruba.jpg


rozbroiła mnie nazwa "Gruba Gośka":-D
 
Grfatuluję ślicznych zakupów :-)


My wczoraj wspólnymi siłami złożyliśmy wózio :-) muszę powiedzieć, że pomimo tego, że J. miał już doświadczenie z wozami - ja odegrałam w tej kwestii kluczową rolę :-D:-D Byłam z siebie dumna :-D:-D

Muszę Wam powiedzieć, że ,,wypasiona'' ta emma :-D a jakie ma wielkie koła :szok: jak będę miała aparacik to zrobię zdjątka
 
reklama
3 kolowce sa bezpieczne i bardzo wygodne.Ja jedzze Quinny buzem i jestem bardzo zadowolona.Tak jak inne jego posiadaczki ktore znam.Jedynym minusem dla niektorych zapewne jest cena!
 
Do góry