reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Jeśli chodzi o materacyki, to małe dziecko powinno spać na twardej stronie, a wieksze na miękkiej. Przy materacykach kokosowo-piankowych to ponoć ta strona z kokosem jest miękka, a przy innych to nie wiem, może analogicznie ta z gryką :sorry2:
 
Magdalenkakol kolejna mamusia która wybrała Maxi - cosi - nasze dzieciaczki będą bezpieczne:tak:
No i X-landerek widzę - w bardzo fajnych kolorkach:-D
 
Mój mały synek ma już prawie pół roku. Zamierzam kupić wózek spacerowy ale po wizycie w sklepie jestem jeszcze bardziej skołowana. Mieszkamy na wsi, potrzebuję wózeka na dużych kołach, miękkiego, który przejedzie po leśnej drodze. Mój Franek jest raczej dużym dzieckiem, waży teraz 9kg i nie chce już leżeć w gondolce ale jeszcze nie siedzi samodzielenie. Chciałabym, kupić wózek, który mogłabym wykorzystywać od teraz ale żeby wystarczył do 2 , 3 lat. Zależy mi na wygodzie, bezpieczeństwie dziecka, żeby mogło sobie spać, leżeć w pozycji półleżącej, a później siedzieć. Poza tym wózek musi się łatwo składać bo często wyjeżdżamy.
Może ktoś z was ma taki super wózek z którego jest bardzo zadowlony. Dziekuję za wszelkie porady i proszę o opinie i pomoc w wyborze.
 
witam Was wszystkie... tak czytam czytam i czytam przez te wszystko strony o "wózkach", która jaki wybrała, lub jaki ma zamiar kupić dla swojego maleństwa..
Doradźcie mi czy dokonuję dobrego wyboru, nastawiła się na firmę Chicco, wózek wielofunkcyjny z serii S3 TRIO AUTO FIX, to wygląda tak:

CHICCO S3 TRIO AUTO FIX TOP BLACK DISCOVERY GRATIS (352277482) - Aukcje internetowe Allegro


Dużo jeździmy oboje samochodem i zależy mi, żeby fotelik mógł się montować na stelaż. A w tym zestawie jest jeszcze możliwość zapięcia w pasy gondoliw razie czego na tylnie siedzenia.

Jak myślicie, czy to dobry wybór, co byście mi poleciły?
Czekam na pozytywne opinie bo 'mamuśką' ;-) zostanę poraz pierwszy i dość nowe i obce są mi to tematy ;)

Pozdrawiam!!!
 
reklama
doszlam do wniosku ze musze dokupic jeszcze przewijak - przyda mi sie zwlaszcza po przeprowadzce bo bedzie stal w lazience dzieci-zeby nie latac myc pupy z pokoju
- a teraz - w naszym pokoju
Musze tylko za tydzien - jadac odebrac dzieciaki zahaczyc o Poznan bo u nas Ikei nie ma :dry:
chodzi mi o ten
 
Do góry