reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Ty już nie obiecuj tych zdjęć kochaniutka bo się doczekamy ..tak jak brzuch był w 8 miesiącu to wózek pewnie zobaczymy jakj Mati juz będzie w spacerówce:-D:tak:;-)

Ps. Puść linka do emmy chętnie popatrzę co wybrałaś.
 
reklama
:-D:-D:-D Wiesz jak to jest... im dłużej się czeka - tym lepiej smakuje :-D:-D:-D

Proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie :-D:-D
product.jpg



jestem już zwolniona z robienia zdjęcia :-D:-D
 
O śliczniutki ten wózeczek. Kolorki super i wygląda tak dostojnie . Biorąc pod uwagę opinię Milkii będziesz z wózeczka na bank zadowolona...no i Mateusz też:-D
 
dzięki dziewczyny za opinie i komentarze, jak narazie jestem w fazie oglądania ;) jak wkońcu na coś sie zdecyduje to napewno pokaze co wybralam ;-)
pozdrawiam
 
Ło matko, dziewczyny, nigdy nie nadrobię tygodniowych zaległości na BB... Czytam i czytam i końca nie widać. A w pracy to tak tylko chwilkę poczytam i zaraz gdzieś mnie odwołują, więc zanim wrócę, to już kilka nowych postów jest napisanych - taka neverending story :-)
Do nas zadzwonili w sobotę z Meblika, że dzisiaj przywożą mebelki - a my oczywiście nawet jeszcze nie zaczęliśmy przygotowywać pokoju maluszka. Liczyliśmy na to, że meble przyjdą około 20 maja, a tutaj niespodzianka... Trudno, na razie ułożą je nam w paczkach na dole, a potem będziemy sami wnosić i skręcać - tzn. mąż i jego brat, bo ja to już raczej odpadnę :-)
W pierwszych dniach maja odbieramy wózek (identyczny jak Joanna25 :-)) i resztę "grubych" zakupów ze sklepu i wtedy będzie mi już brakowało "tylko" mojej wyprawki do szpitala (nie mam zupełnie nic) i kosmetyków dla Małej.
 
Joanna, fura pierwsza klasa!
agacina, witaj w klubie mabli w kartonach!

Ja chyba dalej w zakupowym szale- dziś z drżeniem serca nabyłam drogą kupna pierwszą w życiu paczkę PAMPERS NEW BORN :-).
Do tego płyn do kapieli dla niemowląt Mustelli.
Dwie butelki 125 ml Aventu.
I (na wszelki wypadek) puszkę Bebilonu od urodzenia (doradziła mi to jedna młoda mama).

Uwielbiam te zakupy :-D!
 
reklama
Dzięki Kobietki :-)
Tylko się wkurzam na znajomego, który ma nam malować pokoik - czeka on na sprzęt, dzięki któremu będzie mógł namalować kubusie puchatki i takie tam inne... Dałam jemu ostateczny termin w przyszłym tyg. - przecież pokoik musi się wywietrzyć i jeszcze trzeba złożyć te mebelki
 
Do góry