reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Snoopy fratuluję udanego zakupu wózeczka a kolorek rzeczywiście bardzo ładny:tak:
Behemotku fotelik śliczny i taki ciepły kolorek;-)też zaszalałaś z zakupami:-)
 
Behemotkowa mamo super fotelik( z wiadomych względów mam taki sam) Twoje kolorki tylko zywasze ja zawsze kupuję wszystko ciemniejsze i stonowane..sama nie wiem czemu?

Snoopy gratuluję zakupu wózeczka..widzę, że to spacerówka z miękką gondolką tak?
 
no nie:wściekła/y: pisałam a tu mi posta wcieło:crazy:
Behemociku super fotelik, a nazwa własna koloru jest bardzo orginalna
Snopyy kolor i sam wózeczek bardzo milutki, super że macie juz to z głowy
co do wózków 3-kołowych, to ja mam taką spacerówkę, bardzo mi się sprawdziła i nie chciałabym innej:tak::tak::tak:, ma duże koła i sie łatwo ją prowadzi:tak::tak::tak:
polecam wszystkim:-):-)
 
Snoopy wózeczek i kolorek ładny. Gratuluję zakupu:tak::-)

Behemotku śliczne kolorki fotelika. Tobie rózwnież gratuluję udanych zakupów.

Ja niestety zakupowe szaleństwo już zakończyłam i trochę Wam zazdroszczę. Mam ochotę jeszcze pokupować rzeczy, ale zdaję sobie sprawę, że to już będzie przegięcie. Bo już tyle tego nazbierałam. Zostało mi tylko kilka rzeczy do kupienia, ale to już nic bardzo pilnego. Ale napiszę Wam co chcę kupić, taka chwalipięta ze mnie;-):-D
Poduszka KLIN, Wałek taki że jak maluszek leży na boku, żeby się nie przkręcił, karuzelkę bo jeszcze nie mam i leżaczek, a i baldachimy ze dwa bo ja głupia jak kupowałam pościel to zapomniałam o nich i teraz muszę szukać może uda mi się dobrać do pościeli, a jak nie to kupię jednokolorowe i będą uniwersalne później do łóżeczka
 
Piękne zakupy dziewczyny!!!! Ta rzeczy dla dzieci są takie pięknę i sładkie. Ja wczoraj w ikei kupiłam prześcieradełka do łóżeczka i meble dla starszaków.
 
dziewczynki gratuluję udanych zakupów:tak:
snoopy wózek bardzo ładny:-)
behemootku kolory fotelika przecudne:tak:

no właśnie też myślę o jakiejś zabawce do łóżeczka ale nie wiem czy akurat kupię karuzelkę:sorry2: i czekam na niunie jak już wrócimy do domciu to na Dzień Dziecka dostanie od rodziców pierwszy prezent:tak:
 
reklama
Do góry