reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Byłam dziś na szkole i położna powiedziała, że najlepsza do nosa jest gruszka z cienkim noskiem a nie grubym kupiłam nosefridę ale chyba kupie tez zwykła gruchę), poza tym gaziki nasączone spirytusem nie zdają egzaminu najlepiej samemu rozcieńczyć, wanienka zwykła nie profilowana z pieluszką tetrową w środku, do pupy Sudokrem, na ciemieniuchę Olejuszka Skarb Matki, termometr elektroniczny (ja kupiłam z miękką końcówką do pupy najlepiej mierzy) a na alergię skórną najlepsza jedna kąpiel w tygodniu z krochmalem (tzn. z mąką ziemniaczaną;-)
 
:-);-)Powiem tak - gruszka nie sprawdza się, Frida w 100% lepsza, co pempka to faktycznie patyczkami do uszu i rozcienczonym spirytusem smarowac, nasączac, co do wanienki to profilowanej nie mialam przy Fabianie ale zamierzam kupic, na ciemienicuhę polecam regulrne smarowanie głowki oliwka po kąpieli i lekki masaz szczotką do włosów z miekkiego włosia, a na zmiany skórne to faktycznie krochmal najlepszy lub oillatum - rewelacja.
 
Joanna, ale Mateuszek będzie miał super furę. Sliczny wózeczek. Gratuluję zakupu. No a teraz pewnie nie mozesz się doczekać jak pokoik będzie gotowy w 100%:-D:-D:-D:-D

Liliana podpisuję się pod tym co napisałaś obiema rękami. Krochmal stosowałam jak Kacper się urodził bo miał baaardzo wysuszoną skórę. Jest rewelacyjny, no tyle tylko, że trzeba go przygotować ale nie zajmuje to nie wiadomo ile czasu, a olejek ciach do wody i gotowe. Co do gruszki to używałam jej sporadycznie, Młody nie łapał katarków, teraz też kupiłam ale dodatkowo kupuję fridę. A reszta to identycznie jka u Ciebie:-D:-D:-D:-D
 
Agusia suer ten Fiszerek...bardzo mi się podoba..Twojemu maluszkowi mam nadzieję, że też się spodoba i grzecznie będzie leżał, gdy mamusia będzie szykowała obiadek:-D
 
reklama
Do góry