reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Czesc wszystkim teraz zaczelam sie zastanawiac nad czterema kolami to rzeczywiscie prawda z ta stabilnoscia,mam pytanie ile tygodni przed porodem kupilyscie wozeczki i jesli to bylo wczesnie jak je przechowywalyscie w domkach,mam ochote w koncu sie zdecydowac na jakie,ale to moje pierwsze dziecko i niewiem jak wozeczki wygladaja po odebraniu ze sklepu czy sa dobrze zapakowanw?wiem,ze to banalne pytanie ale bede miala malowany dom i niewiem czy moze lepiej poczekac:-D
 
reklama
skoro planujesz remont to jeszcze poczekaj z wózkiem.Możesz sobie zamówić zarezerwować w sklepie na jakiś konkretny termin:tak:
troszku mam czerwcowych już ma swoje wózki w domku druga część czeka na maj/czerwiec:tak:
ja na dniach dostanę swój wózek który będzie czekał na moją dzidzie w suszarni:tak:
 
Czesc wszystkim teraz zaczelam sie zastanawiac nad czterema kolami to rzeczywiscie prawda z ta stabilnoscia,mam pytanie ile tygodni przed porodem kupilyscie wozeczki i jesli to bylo wczesnie jak je przechowywalyscie w domkach,mam ochote w koncu sie zdecydowac na jakie,ale to moje pierwsze dziecko i niewiem jak wozeczki wygladaja po odebraniu ze sklepu czy sa dobrze zapakowanw?wiem,ze to banalne pytanie ale bede miala malowany dom i niewiem czy moze lepiej poczekac:-D
ja kupilam w 25 tc
poprzedniej ciazy
teraz czeka w piwnicy - stelaz sobie stoi - reszta zapakowana w folie, czesci materialowe - calkowicie zdjete i leza w szafie. Roznie wozki sie skladaja - moj mozna rozebrac na czesci pierwsze i caly uprac - a potem zlozyc szmatki i schowac do szafy - wiec przechowywanie nie sprawia problemu
 
dziewczyny - odnosnie lekow p goraczkowych - w dzisiejszych czasach apteki sa czynne non stop - ja bym sobie odpuscila...
syropow stosowac od razu chyba nie mozna...dopiero najwczesniej po skonczonym miesiacu czy nawet po 3...czopki - tak ale...sama mam pudelko czopkow w domu 80 mg - czyli najmniejsza dawka - bo dzidzia szybko rosnie i przybiera na wadze i najczesciej rzadko choruje i goraczkuje - i szybko przechodzi sie na nastepne czopki - byc moze nie bedziecie w ogole uzywaly - lepiej kupic jak juz zajdzie potrzeba - takie jest moje zdanie
 
z czopkami glicerynowymi też nie ma co szaleć, bo jelitka malucha się przyzwyczjają i potem są jeszcze większe problemy...

zebrałam się w końcu wczoraj i poprałam ciuszki dla małej i uprasowałam - uspokoiło to trochę moje skołatane sumienie - jakby Bogna się urodziła to mam ją w co ubrać ;-)
 
Zastanawiam się nad wyborem wózka. I mam problem. :-( Nie wiem czy kupić wózek bez skrętnych kół, czy z dwoma skrętnymi przednimi. Może doświadczone mamy mi pomogą. Dzięki za pomoc
 
Milka co do tych leków masz rację ja tez odczekam aptekę mam rzut beretem poza tym laktator, butelki też są więc nie ma paniki.;-)

Patyk ja kupiłam wózek z przednimi kołami które sa skrętne z możliwością blokady jestem zadowolona:tak: na wcześniejszych wątkach znajdziesz zdjęcia zarówno mojego wózeczka jak i wózeczków innych czerwcóweczek ten temat powraca więc musisz troszkę poczytac ale warto:tak:
 
reklama
marlena;
mój wozek odebrałam ze sklepu w 2 kartonach - do tej pory tak leży ponieważ nie ma go kto złożyć..
Ja stawiałam na 4 duże koła. Jakoś do 3 kołowców nie mam przekonania - ale to jest tylko moja opinia ponieważ zapewne jest wiele osób, które akurat takie właśnie sobie chwala
 
Do góry