reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Ja w poniedziałek miałam wizytę :)

Lena waży 1400g. Wody, łożysko ok. Szyjka skróciła się z 32mm na 22. Na wadze mam +6kg więc źle nie jest. Wyniki wszelkie też mam w normie :)
 
Ostatnia edycja:
Alicja gratuluję matko te dzieci takie już duże się robią, wiem ze ty jesteś zdrowo przed nami ale mimo wszystko 1,5kg to już ładny kawałek bobasa :)
 
Rosną to nasze bobasy..ja pewnie będę miała tylko usg d.pne więc się pewnie wagi nie dowiem..dopiero za kolejne dwa tyg
Alicjaaa teraz doczytałam, że ty tydzień starszą dzidzie nosisz a tu taka fajna waga :) nono....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alicja, gratuluję dorodnej córy:-)

Ja jestem ciekawa wagi Jagody, 5 tygodni temu ważyła 330 gram, teraz pewnie powinna ważyć dwa razy tyle, zobaczymy.
 
Do góry