reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Gosiane, Żelka gratki udanych wizyt!

Widzę wagowa licytacja. Ja ważę ponad 2kg więcej od max wagi na ten etap. Niebawem ósemka z przodu się pojawi...:banghead:
 
reklama
Zelka, super, ze wszystko w porzadku u Alutki :)

Doggi, ja na silowni I fitnessach spedzalam conajmnuej 3-4 razu w TYG po 2 godz, zaczybalam ciaze z 6 pakiem na brzuchu, a teraz mi same flaki wszedxie wisza :( od 15 TYG dostalam zakaz cwiczen jakichkolwiek, wiec moj organize chyba zglupial :(
 
gratuluje wizyt! :tak:


dobrze, że moja gin mnie nie waży, bo gdyby tak było to chyba zdrowy opierd.ol bym dostała :-p sama też już się nie ważę, bo po co? na dietę i tak nie przejdę, więc nic mi ta wiedza nie da. wiem tylko tyle, że jak z młodym wyszłam ze szpitala po 5 dobach, to miałam 10 kg mniej. także jakieś sztuczne te kg były ;-)
 
Noo szał, wg tego bmi szacowana waga przed porodem: 80.4 kg... Brakuje mi 1kg :-D Dobra, nie ma co... Ale ból jest :-D
 
reklama
Mnie przeraza fakt ze jestem non stop glodna i tylko chodze i szperam co tu zjesc! A nawet nie glodna bo czuje sie pelna wrecz opchana a mimo to szukam czegos i jem...non stop:/

O ten BMI lepszy bo pozwala przytyc mi 16 a nie tylko 14:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry