reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

indi, gosiane gratuluję udanych wizyt :tak: co do wagi to ja się trochę przejmuję, a wiem, że nie powinnam - tyle, że moja lekarka zwraca mi uwagę nawet jak przekroczę o pół kg, niby coś tam powie tylko do siebie ale i tak zawsze mam stresa :sorry2:
 
reklama
Doggi, super sprawa z tym kalkulatorem. Na szczescie moj zad miesci sie w normie. Pod koniec powinnam wazyc max 65.2, mam nadzueje, ze jednak nie. Czuje sie strasznie ciezka I nalana :(((((
 
Ostatnia edycja:
Hej ja tez po wizycie .Baba na milion procent ;) zdjecia mam same pomiarowe wiec nic nie widac. Wazy 900g, chociaz glowa moze zanizac wage :p tak wszystko ideolo.

Wyjasnilo sie z glowa o co chodzi. Alka ulozona jest miednicowo. I ma jajowata i troche mniejsza glowe a wlasciwie bpd. Jest to norma podobno przy posladkowym.
Kamien z serca.
lozysko 2st dojrzalosci bez cech przodowania

Gratki wizyt ;)
 
Femme, Indi zaraz zacznę was hejtować za tą wagę :p
Ja miałam prawie 59kg na starcie ale bardzo dużo ćwiczyłam i mięśnie ciężkie a na cm miałam tyle kiedy ważyłam 55kg ;) ale na start liczę 59kg i teraz powinnam mieć około 66,5 a mam 64 wiec luz ;)
 
reklama
Doggi ja teraz tyje juz normalnie jak przez 4 miesiące nie jadłam i chudlam to mam prawo ważyć mało :p

Zelka super :-) szkoda tylko tych nerwów dobrze ze wszystko się wyjaśniło ;-)
 
Do góry