reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Doggi oszczędzaj się kobitko a mąż niech z psem zapitala :)))) Super, że z maluchem wszystko ok.

Bada no super chłop :))) Coś masz brać na nadciśnienie?
 
Doggi bedzie dobrze:-) pare rzeczy pewnie odpuscic mozna, wiec odpusc co sie da i lez jak najwiecej;-)
bada super zdjecie:-) ja tez mam podobne twarzyczki.. czache widac jak nic:-) ja cisnienie akurat mam jak zawsze male, ale za to ciezko moze byc u mnie z cukrzyca, dlatego boje sie tego badania:baffled:
 
DZięki dziewczyny :-)
Aza ​myślał nad tym,tylko,że ja nie jestem jego pacjętkom więc kazał nadal mierzyć,ale jakby było kilka dni powyżej 140/90 to od razu do lekarza
 
Bada gratulacje. Ale fajny chłopak.

Żelka u mnie w porządku. Leżę i odpoczywam.
I nareszcie mam czas żeby coś poczytać. Wypożyczyłam dziś 4 książki w szpitalnej bibliotece. Mam nadzieję że do poniedziałku wystarczy.
 
reklama
Do góry