reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Kaha też tak myślę - ale jednocześnie chyba dopadł mnie baby blues... szczerze? boję się tego dziecka troszkę, że nie dam sobie rady itd. Nie wiem co się ze mną dzieje...
 
reklama
Leki sa.normalne...jak to bedzie, jak zniesiemy porod itp. Ale poradzimy sobie:-) mamy solidna grupe wsparcia a doswiadczone mamusie dziela sie radami :))
 
Natii Kaha- Gratuluję udanych wizyt:)
Dziękuję za wsparcie i miłe słowa odnośnie GBS bo sie zdenerwowałam no i byłam pewna ze nie mam tego cholerstwa jak nie miałam w pierwszej ciąży!!!!!!
Poza tym na mojej ostatniej wizycie jakos tak szybko lekarka mnie zbadała ze nie wiem ile waży tylko wody płodowe skontrolowała a mówiła ze na nastepnej wizycie bedzie wszystko mierzyc a to dopiero 3 września a ja nie wiem czy dotrwamy do tej wizyty:(
 
Kaha nie wiedziałam, wczoraj wizytujesz, coś mi chyba umknęło:) gratuluję wizytki, waga Jasia wcale nie mała, bym powiedziała idealna:)

Na20talii gratuluję wizytki, no u Ciebie też końcóweczka:)

Bea najważniejsze, że wykryli, spokojnie, ja w dwóch ciążach przyjmowałam antybiotyk podczas porodu:) raz doustnie 4h przed porodem, a w zasadzie 2h bo nie zdążyłam, a drugi raz dożylnie na godzinkę przed porodem

MałaMi mnie też dopadła jakaś chandra, masakra, czuję się fatalnie, puchnę, mam doły, echhhh waga dzidzi fantastyczna:D oby szybciutko się urodził:D

Ja kochane wczoraj też wizytowałam, moje ograniczenie cukrów wyszło maleńkiej na dobre, waży 3kg, ale wiadomo to plus i minus...coś czuję, że troszkę więcej, ale na tym etapie lekarz mnie utwierdza, że już bardzo trudno o dobry pomiar bo brzuszek zgięty, główka niziutko w kanale. Nie mam jeszcze żadnego rozwarcia, oczywiście szyjka miękka już, ale ma całe 23 mm:)
Foteczki nie dało się już zrobić bo nóżki i rączki na buźce....

Ja puchnę niesamowicie od kilku dni, u mnie to taki objaw przedporodowy, czuję, że chłonę wodę z powietrza, co prawda kostki mam w normie, ale cycki już produkują tyle mleka, że mogłabym już dokarmiać noworodki:D do tego buźka taka obrzęknięta......Cieszę się, że jak urodzę to od razu woda zejdzie to cudowne uczucie, wiem, że po porodzie lała się ze mnie woda wszystkimi kanalikami potowymi:D:D:D
 
Milusia gratuluje wizytki:-) uslyszalas pani karolino mozemy rodzic ?:D bo ja myslalam ze odrazu na porodowke pojechalas:-)
Tak na.prawde u Ciebie moze to byc juz w kazdym dniu:-):-):-)
 
A właśnie mamusie zapomniałam zapytać o jeszcze jedną kwestię tzn. lekarz badając mnie dopochwowo powiedział, że co prawda szyjka jest jeszcze dość wysoko ale czuje już przez nią główkę młodego - jak myślicie jest szansa na wcześniejszy poród/?
 
Ewcia, Kaha dzięki :)

Kaha powiedział, że czuje, że będę sierpniowe bo to trzecie dziecko i mocno napiera na szyjkę, ale nie wydał oficjalnej zgody :-D

Ewcia no ja Chlonę niestety, cellulit na dupsku olbrzymi :-D

Mała Mi u mnie miesiąc temu macal główkę przez szyjkę i mówił, że już z kanału się raczej nie wykreci :)
 
Kochana wczoraj spakowalam 3 torby, jedna maleńka (taka fitnesowka) tylko na porodówę, i z nią wejdę do szpitala, a druga będzie w aucie taka szpitalna dla mnie i ta mała na wózek dla bobo
 
reklama
Tez tak zrobilam.ze spakowalam.sie w mala.torbe na.porodowke a w walizke potem siebie i malucha :) bo ubranka zabieram swoje :)

Mam nadzieje ze Cie zlapie i szybko pojdzie:-)
To jestes gotowa :D
 
Do góry