reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
No ja mam taka srednia walizke i mniejsza torbe fitnes. Nie spakowane mam kapcie bielizne i kosmetyczka ale myske ze jakos to tam wejdzie :D
 
Boziu ja jescze torby nie spakowalam. W ogóle skąd wiecie co spakowac jeśli chodzi o ciuchy, skoro nie wiadomo jaką będzie pogoda we wrześniu? Po pierwsze dla siebie.. A po drugie dla malucha, chociaż tutaj można przygotować kilka zestawów :)

Dziś byłam na spotkania z położna, pokazała mi jakie ćwiczenia robić żeby pomoc małemu się obkrecic ;) trochę śmieszne heh

Spytalam ponownie o dodatni gbs. Pani mnie uspokoiła, mówiła że wystarczy że dostane jedną dawkę leku, potem obserwacja małego. Generalnie powiedziała że trzeba przyjechać do szpitala szybciej, ale bez przesady żeby nie kwitnąć na sali przedporodowej. Co jakieś 5 minut wystarczy, ale mam to z nią uzgodnic telefonicznie. Lekarz prowadzący też mnie uspokaja i mówi żeby nie czytać tych bzdur o gsb które piszą w internecie bo się można tylko niepotrzebnie nakręcić :)
A dziś w szpitalu cisza spokój, położone się wręcz nudzily. Zero porodów, a na dwóch z pięciu sal, termometr pokazywał temp 30stopni. Masakra..
 
Wiola.dla.siebie to.standard :-) lista jest w wyprawce Jola wrzucila co zabrac :-) a dla dziecka to ja biore bodziaki i polspiochy. Jak sie urodzi w upal no to najwyzej szybkie zakupy :D
 
MałaMi gratuluję udanej wizyty. Waga piękną. Nie denerwuje się- z wszystkim sobie dasz radę. A, że masz wątpliwości i obawy to chyba normalne.
Milusia Elenka ładnie waży- zazdroszczę, bo ja się boję że moja Basia za malutka. Puchnę tak samo jak Ty. Nogi i kostki ok, ale twarz strasznie. Mój m. się śmieje, że nawet usta mam spuchnięte. Ciąże masz donoszoną to może rzeczywiście uda Ci się urodzić w sierpniu.
 
Wiola nie wiem w czym...to tez zalezy jak sie bede czula...maz.najwyzej cos wygrzebie w szafie:-):-) tego nie szykuje:-)
 
reklama
No ja tez nie mam zamiaru tego szykować :) najpierw jakąś torbę muszę zorganizować co pomieści to wszytsko, bo chociażby te 20pampersow które sugerują zabrać, zajmuje trochę miejsca :)
 
Do góry