reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
To jestem ciekawa Milusia ile Elenka waży a za tydzień już będziesz mieć ciążę donoszoną, woow 37 tydzień, czyżby sierpień tak prognozuję :)
 
Milusia83 właśnie widzę że mi post ucielo ;)

Pisałam jeszcze ze ta endo powiedziała że po prostu te przeciwciała będą i juz i mogą być jeszcze większe. Mówisz ze dieta bez glutenu powinna pomoc? Musze się przyjrzeć swojemu jedzeniu, chociaż generalnie prowadzę zdrowy tryb życia no ale to pewnie niekoniecznie jedno z drugim idzie w parze :)

Miłego, chłodniejszego dnia :)
 
Cioteczki, pochwalę się moim Mikołajkiem :-) Fota z 29.07, ważył wtedy 2,4 kg. Oczywiście spal i drapał sie po nosku :-D <3
20150802_094942.jpg
 

Załączniki

  • 20150802_094942.jpg
    20150802_094942.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 54
Tulka ładna już waga Mikołajka.

Wczoraj miałam wizytę u lekarza i moja Basia waży niewiele, bo ok. 2600. Lekarz twierdzi, że raczej nie dobije z wagą do pierwszego dziecka (młody ważył 3,5 kg). Młoda podczas usg wierciła się ogromnie- lekarz miał problem z pomiarami, tak jej się chciało brykać. Szyjkę mam nadal zamkniętą, ale już podobno lekko miękką. Za 2 tygodnie mam mieć kolejna wizytę i wtedy lekarz ma zrobić mi masaż szyjki i mówi, że może wtedy ruszy (moja koleżanka po jego masażu szyjki urodziła w ciągu 1 dnia). Trochę jestem przerażona, ze to już może być niedługo. Chociaż ja raczej się nastawiam na przenoszenie po terminie. Zobaczymy.
GBS mam ujemny, ale ze względu że w 1 ciąży miałam dodatni to gin każe mi krzyczeć w szpitalu, ze jednak jest dodatni.
 
reklama
Ivon17 wcale taka malutka Twoja dzidzia nie jest. Lepiej rodzić mniejsze dziecko :-)

Ja też wczoraj byłam na usg i Michałek nie chciał się badać, wiercił się bardzo. Waży prawie 2700 gram i jest już niziutko główką ułożony. Dziś znowu wymiotowalam ale mam nadzieję, że się nie oczyszczam jeszcze przed porodem bo to troszkę za wcześnie.
 
Do góry