reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Pyska dobre wiadomości :)

Eh a ja średnio zadowolona po wizycie u endokrynolog. Oczywiście po pierwsze czekałam 1.5h w poczekalni po to żeby Pani obsłużyła mnie w 10minut wrr. No ale nie dziwie sie, skoro Pani ma do pomocy drugą Panią która wpisuje za nią wszystko co trzeba do komputera. Ta jej dyktuje, ta nie rozumie, nie wie i tak w kółko. Poza tym musiałam Pani przypominać co było na ostatniej wizycie,jaką miałam dawkę itd. Jednym słowem porażka, a to wszystko nie na NFZ tylko super lux med.
Eh a co do merytorycznej strony wizyty to nawet nie skomentowała moich wyników, nawet tych powyżej normy. Więc sama się jej pytam co z tymi anty TPO a Pani na to, nic to już tak jest powyżej normy i będzie i może być nawet wiecej. Koniec wywodu. No nic, dalej muszę wcinac euthyrox , pilnowac tsh i liczyć na to że wszytsko będzie w porządku :)

12.08 wizyta u ginekologa, ciekawe czy Jasiek się obkrecil. Próbuje cały czas jakoś wyczuć czy jest odwrócony ale chyba nie umiem :( mam wrażenie że brzuch mam ciut niżej i że więcej i częściej czuje małego, może to oznaka tego że jest już odwrócony?
 
Wiola - LuxMed to porażka. Tez mam tam pakiet i jest to zupełnie bez sensu. Może Twój ginekolog bardziej przejmie się sprawą...

P.s. Zapomniałam dodać, że Zosia leży już główką w dół, a łożysko jest I stopnia. Następna wizyta za 4 tyg - 3 września.
 
Pyska to super! I jakie młode łożysko u mnie 1, 5 tygodnia temu już pokazało 3 stopień więc już trochę zwapaniałe jest.
 
Dziewczyny to już drugi mój endokrynolog, eh :( będę szukać innego ale najpewniej uda mi się umówić pewnie już po porodzie. Ciekawe jak wtedy będą wyglądały moje wyniki. Najważniejsze że przyjmuje leki i pilnuje tego TSH, teraz mały jest już bezpieczny. Wiadomo, jak się urodzi to będzie trzeba jego też zbadać pod tym kątem i możliwe że leki będzie dostawal.
 
Hej. Ja po wizycie. Mały waży 2,5kg :) Zapowiada się, że przy porodzie się namęczę. Szyjka mi się skróciła - 28mm ma. Trochę się tym faktem przeraziłam. Dostałam duphaston 3x1 i magnez 3x1. Następna kontrola za 2 tyg.
Któraś z was tak miała ? Mam się spodziewać przedwczesnego porodu ? Przyznam szczerze, że byłam tak zszokowana że o nic nie zapytałam :p i teraz się denerwuje
 
Aneta ale nosisz klocuszka:D To ciekawe ile mój Jasiek ma.
co do szyjki ja Ci nie pomogę bo wiesz sama nic nie wiem.
ale myślę że nie masz się czym martwić. kończymy 33 tydzień.. spokojnie wytrzymasz na lekach i będzie ok:*
 
reklama
Do góry