reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

E co to za teksty z ta cesarską..przecież w szpitalu będą nam mierzyć biodra żeby sprawdzić czy dziecko da radę przejść przez kanał. Waga akurat nie jest wyznacznikiem, 3.5 kg może się lżej rodzić niż 2.5. Zresztą takie dziecko 3.5,kg to sredniaczek, sporo dzieci się takich rodzi :) dziewczyny rodzą naturalnie dzieci które ważą ponad 4 czy 5kg.. Na moje bez sensu Ciebie nastraszył :)
 
reklama
U mnie dokładnie w 32 tyg 0 dni Filip ważył 1737g i tez mam cukrzycę. Lekarka powiedziała ze w normie, ale jak patrze na większość maluszków na naszym forum to mi się szykuje male dziecko.


Odebrałam wyniki posiewu na GBS. Ujemne. Uffff..... :)
 
wiola też mi się wydaję że nie potrzebnie wspomniał... bo według usg dziecko mam normalne nie jakiegoś klocka...i nie najmniejsze więc nie wiem o co mu chodziło.

lady agnes super że gbs ujemny;))
 
Aali- Motylek super wszystko wyjaśniła. Dla lekarzy liczy się skończony tydzień, a nie ten w trakcie. Ja pierwszego synka urodziłam dzień przed terminem i mam wpisany 39 t.c. a nie 40. Waga też mi się wydaje być ok. Trzeba też wziąć pod uwagę granicę błędu usg ;-)

No i nie pamiętam, która wstawiła, czy MalaMi czy Mamuśka41, w każdym razie słodki pysiaczek! :-)
 
Dziewczyny mi niby wyszło w 31 i 5 dni około 2100 lekarz nic nie mówił tylko że duża dziewczynka
Pierwszy miał trzy i pół kilo i był takim średniaczkiem ... dzieci są różne a rozstaw bioder też różny
Moja bratowa bez problemu miała urodzic sn a przy 10 cm zrobili cesarkę bo mała sie zaklinowała i nie było szans
 
Eh a ją wczoraj podejrzalam swoje wyniki w internecie i lipa. Endokrynolog zleciła mi w końcu przeciwciała anty TPO, no i jak norma jest 34, ja mam wynik 135 :( z tego co czytalam to jest to choroba Hashimoto eh :( euthyrox jem prawie od początku ciąży, ciekawe co na to moja endo. Jutro wizyta.
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :)
Wyszłam właśnie od lekarza. Wszystko jest ok: szyjka długa i zamknięta, mam zlecone badania do zrobienia, wypisał mi zwolnienie juz do dnia porodu (trochę sie zdziwiłam ze tak można, bo to jednak 1,5miesiaca..., ale mam juz przynajmniej z bani te zwolnienia).
Dzis 32+6 waga ok 2250g :)
Byle do września :)
 
Do góry