reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

I my już po usg połówkowym. Maleństwo zmierzone i zważone.. Jako, że oboje z mężem mamy problemy z sercem dzidzia została dokładnie przebadana pod tym kątem i jest wszystko ok.. No i prawdopodobnie to dziewczynka, chociaż lekarz na 100% nie chciał nam powiedzieć, bo Maleństwo nie posłuchało mamusi i ułożyło się nie tak jak trzeba ;)
 
reklama
Witam :)

Dawno mnie tu nie było .. a to wszystko za sprawką mojego Nikosia ponieważ wyladował w szpitalu .. i troche strachu sie najadłam .. ale juz jestem i nadrabiam wszytskie posty ;-) a więc i ja jestem po wizycie połówkowej :-) moja szyjka może sie nie wydłuzyła ale sie też nie skróciła jest twarda , krążek dobrze ją przyblokował , brzuch juz mi tak nie twardnieje oczywiście dalej biore fenoterol i leże ale dam rade :tak: Z dzidzią wszytsko okej .. zdrowy piękny chłopczyk ;-) waży juz 382 gramy a mierzy 20 cm :-) Mąż oczywiście dumny że znowu syna spłodził ha ha ha :-) wyniki ..posiewy itp wszytsko mam idealne , więc podsumowując ryzyko wcześniejszego porodu sie zmiejszyło !! Jestem bardzo szczęśliwa :-)

Oczywiście ciesze się również z Wami i Waszymi pozytywnymi wieściami :*:*:*

DSC04228.jpg zdjęcie mojego synusia :) troche nie wyraźne ..ponieważ jest to zdj zdjecia ;-)
 

Załączniki

  • DSC04228.jpg
    DSC04228.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 45
Hai dobrze ze z małym juz jets wporzadku , super wiesci :-D bardzo sie ciesze ze wsio idzie u Ciebie tak dobrze ;-) sliczny maluszek ;-)
 
Monila super że z synkiem ok ;-)
Madzioludek gratuluje udanej wizyty :-)
Hai super że z synkiem już jest dobrze no i piękne zdjęcie ;-)

Moja wizyta dopiero 30.10 a ja już się doczekać nie mogę ;-)
 
reklama
Witam, witam - do grona lutowych poznanych płci maleństw dołącza moja CÓRCIA - która jest dla nas mega zaskoczeniem, bo byłam pewna ze siedzi tam chłopak i to on daje mamusi tak popalić! a tu masz :) szok, wielki szok!


Oto dowód :)

20131014_105900.jpg
 

Załączniki

  • 20131014_105900.jpg
    20131014_105900.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Do góry