reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
mam wyniki dzisiejszych badać. Robiłam glukozę dziś i cukier OK, nie mam cukrzycy...jupi!!:-D
ale za to:
- hematokryt za nisko (więc chyba anemia)

- neutrocyty za wysoko
- limfocyty za nisko
- %neutrocytów za wysoko

a te to już nie wiem czemu takie dziwne wyniki, może wy wiecie? (może to przez moje zapalenie zatok?)
 
Małkus a bardzo nisko ten hematokryt? Co do reszty to nie wiem niestety. Ja sobie szperałam w necie. Ale po wizycie dotarło do mnie, że to bez sensu. Człowiek się nakręca, że nie wiadomo co jest nie tak, a interpretacja przez gina jest całkiem inna.
 
reklama
właśnie marta nie ma co porównywać w internecie bo w ciąży chyba trochę inne wyniki są niż normalnie. Dlatego myślę że doktor google się tu nie sprawdzi :-) a hematokryt nie aż tak nisko bo 35% a od 36-47 jest norma więc nie jest aż tak źle wydaje mi się. Musze się poprostu zacząć dobrze odżywiać bo ostatnio tylko słodycze wcinam!
 
Do góry