reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
Magda*lena gratuluje synka ;-) ale Ci zazdroszczę tego USG na każdej wizycie a chodzisz prywatnie czy na NFZ??
Sylwia moja mama ma znajomą która podczas porodu dowiedziała się że będą bliźniaki ;-)

Prywatnie chodzę - niestety u nas nie podpisali kontraktów z większością dobrych lekarzy. Poza tym mam problemy z kręgosłupem (miałam kilka operacji), czeka mnie cesarka i ogólnie ortopeda uprzedzał mnie, że ciąża może w moim przypadku oznaczać pół roku leżenia, dlatego długo się zastanawiałam nad wyborem dobrego lekarza - i póki co jestem zadowolona;-)
 
Magdzik ja też mam na każdej wizycie USG ale też prywatnie chodzę. Kurcze wizyty mam co 4 tygodnie i nie wyobrażam sobie że mojego Maleństwa nie zobaczę;-) zawsze jestem ciekawa co tym razem robi w brzuszku. Łapała się teraz za uszy :-) lekarz mówi że częściej dzieci w brzuchu łapią się za uszy niż biorą kciuk do buzi.
 
sylwia9 a wiesz, ze mnie tez sotatnio naszlo, ze ja juz tu gadam, ze dziewczynka a jak chlopiec?! :) nawet porownywalam zdjecia narzadow synka i tej dzidzi i wygladaja inaczej choc zdjecia sa z identycznej pozycji

malkus super, ze coreczka:)
 
Tak jak pisałam na głównym u nas nie można być pewnym płci...
13 tydzień miał być synek a wczoraj dziewczynka ;)
ale to najmniej ważne.
dzidzia ładnie się rozwija.
moje twardnienia macicy nie skracają szyjki.
muszę brać jeszcze luteinę i magnez.
trochę spadła mi hemoglobina więc i żelazo sié przyda...
 
Kari a to niespodzianki od małego nam te dzieci szykują ;-) Najważniejsze, że wszystko w porządku :-) A powiedz jaki miałaś wynik hemoglobiny?
 
reklama
Do góry