reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
eeej bo ja też już się nastawiłam na dziewczynkę, ale jaja by były jak w środe gin mi powie że będzie chłopiec !!!!!!!:szok::szok::szok:
 
Czesc,
ja właśnie wróciłam z wizyty :-) wszystko ok - zdrowy chłopak :-) właśnie zaczął się 20 tc i miałam połówkowe - tylko mały buźki do końca nie chciał pokazać;-) więc przy kolejnej wizycie lekarz mówi, że sprawdzi jeszcze raz twarzyczkę - mam nadzieję, że nie odwróci się pupą :rofl2:

A tak wogóle to ja też mam usg robione na każdej wizycie czyli to już 4 było (w sumie jakieś 25 zdjątek już mam :-)) a na następne jedziemy na 4D. No przed kolejną wizytą mam zrobić ten teścik z glukozą - lekarz mi podpowiedział, że mam cytrynę przemycić żeby lepiej smakowało ;-)
 
Gabi hahaha :-D:-D Nie no niech lepiej już zostanie tak jak jest, bo jakby sie okazało że chłopiec to chyba bym była w szoku :)
a co dopiero maja powiedzieć rodzice jak są przypadki ze niby chłopiec chłopiec a rodzi się dziewczynka?! :tak::tak: Osobiście znam taki przypadek :) i że niby siusiak tak jak Katia napisała odpadł haha
 
Magda*lena gratuluje synka ;-) ale Ci zazdroszczę tego USG na każdej wizycie a chodzisz prywatnie czy na NFZ??
Sylwia moja mama ma znajomą która podczas porodu dowiedziała się że będą bliźniaki ;-)
 
Magdzik hahha no to ja tez o takim przypadku słyszłałam ale to z 20 lat temu jak moje kolezanki sie urodziły :-p

Sylwia ja znowu znam przypadek ze z jednej pipki nagle wyrósł siusiaczek;-) haha moja ciotka jak 6 lat temu chodziłą w ciazy z blizniakiami to całą ciaze były dwie dziewczynki a przy cc pierwszego wyciagaja chłopaka a pozniej core a moje ciotka kazął szukac jeszcze jednej corki bo przeciez miały byc dwie dziewczynki a ze urodził sie chłopak to myslała ze trojaczki :-p haha
 
reklama
Nooo są takie przypadki co zrobić, ale mam nadzieje że żadna z nas nie spotka taka niespodzianka, bo ja to już w ogóle byłabym rozczarowana :) No nic ubierałabym synka w różowe body hahaha :-D




Oczywiście żartuję. :)
 
Do góry